Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy legyek túl ezen az érzésen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl ezen az érzésen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, vagy nagyon nehezen elfogadni ezeket.

Láttam az exbarátam/randi partnereim mindannyian boldogak már mással. Neten sajnos szembejön és letaglózok. Nem sajnálom tőlük, de én nem találok senkit. A legutóbbi nagyon komolynak is lett barátnője, akit ismerek ráadásul. Őszintén borzasztó szomorú vagyok, mert nekik sikerül,nekem meg nem. Persze ők ezt nem tudják, hogy tudom hogy kapcsolatuk lett.

Ismerkedtem azóta, vagy egyéjszakást akartak, egy komolyabb volt azóta aki annyira toxikus volt hogy leléptem tőle.

Ők miért találnak és én miért nem?

Nyitott vagyok, járok helyekre, voltam sokat külföldi utakon is.

Őszintén mindig jó ember igyekszek lenni, kedves, nyitott, és mindig ilyen bullshit indokokkal hagytak ott hogy “nem tudom mi a baj”, vagy épp túl rendes voltam.

Bevallom irigy vagyok azokra, akiknek megy és találnak, én ha nem kerestem nem jött, ha kerestem akkor csak a rossz emberek jöttek. Javítanék, de nem tudom miben kell, mindig is azt éreztem hogy sose voltam elég a partnereimnek, hiába vagyok kedves, produktív, sikeres életem van, sportolok, és úgy érzem semmit se érek. Mert vagy a kedvességgel, nem szerelmesek belém vagy a testemmel vagy valami megfoghatatlanindokot mindig mondtak (persze volt akit én utasítottam el) ha pl lenne olyan személyiségbeli baj amit mondanának, tudnék javítani, de abban nem tudok, ha a jó tulajdonságaimat hozzák fel ellenem ….

Évek óta nem voltam szerelmes, és még mindig fájnak dolgok, míg mások meg vígan lógnak másokkal, és valszeg eszükbe se jutok, pedig akkoriban különlegesnek gondoltak


Túl szentimentális vagyok, és befelé vagyok, leértékelem magam



jan. 12. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Túl szentimentális vagyok, és befelé vagyok, leértékelem magam"-ez önmagában is lehet baj, ha úgy érzed, nem becsülnek a partnereid.
jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint utána értékelem le magam, ha nem lesz kapcsolat vagy bármi. Közben nincsenek önértékelési bajaim
jan. 12. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokat vagyok úton sok sok városban, ország minden terülteén időnként.


De mindenhol ezt mondja kb. 10 nő és 10 férfi....hogy hol ismerkedjek..


Bezzeg annak meg annak meg amannak van..nekem miért nincs??


Szóval ott egy kisvárosban 10 nő és 10 férfi aki egyedülálló és mintha mindig elkerülnék egymást.


Persze gondolom neked is vannak azért igényeid, nekik lehet , hogy kevesebb bizonyos területen.

jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol próbálsz ismerkedni? Mennyi ideig tartanak a kapcsolataid? Ennyit mond egy pasi a szakításkor, hogy túl rendes vagy? Szerinted mi lehet a "baj" veled?
jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem nagyon mozgok olyan helyeken ahol lennének srácok, nem igazán tetszett meg senki, ők szoktak kezdeményezni. Egyszer kezdeményeztem, akkor elutasítottak (pech) bulikban amúgy könnyen megy, de azok nyilván nem kapcsolatra mennek,viszont nem vagyok könnyűvérű


A bajt ott látom, hogy nem jól választok, magas intellektus az elvárásom, és hagyom a saját igényeimet leejteni, miközben az én rendességem kihasználják, mint legutóbb is. Van aki pedig csak simán nem szeretett belém, ami ugye vagy jön vagy nem

jan. 12. 15:28
 6/12 anonim válasza:
86%
Így az írásod alapján nekem úgy tűnik, hogy görcsösen ragaszkodsz a másikhoz kapcsolat alatt, tudat alatt pedig leértékeled magad, és ezt érzi a másik ember is, azért lehetnek ezek az indokok. Ne add fel önmagad más miatt, és főleg ne irigykedj másra:) majd fog jönni aki hozzád való, addig meg élvezd az életet, és csak lazán!:)
jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is az a bajod, hogy mindenáron kapcsolatban akarsz létezni és ha abban vagy akkor megfelelési kényszered van. Na most kinek kéne ilyen személy hosszú távon kérdező?
febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. Hónapok teltek el egy-egy ismerkedésem között, ha görcsösen keresnék pàrt egy percig nem lennék egyedül. Amikor egy kapcsolatomnak vagy ismerkedésemnek vége lett fél évig senkim nem volt. November óta nincs megint, nem ismerkedek azóta és nem megyek kétségbeesetten tinderezni, nem félek magammal lenni
febr. 1. 13:25
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért hazudsz saját magadnak is?


"Őszintén borzasztó szomorú vagyok, mert nekik sikerül,nekem meg nem."


Csak ez az egy mondat arra utal, hogy de mindenáron párt akart magadnak, nem tudsz szingliként elboldogulni. Az egész iromány frusztráció, kétségbeesés és irigység.

febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te még szerencsés vagy kérdező...nem is kellene panaszkodnod....van akinek éveken át nincs senkije.
febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!