Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mérlegelnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mérlegelnétek egy szakítást vagy együttmaradást?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tennem, hogy szeretem a párom, tisztelem is őt, de a 8 hónapos kapcsolatunkban voltak hullámvölgyek, meg kisebb-nagyobb veszekedések. Persze ebből szerencsére nagyon sok elsimult, azt érzem pár hónapja, hogy nem tudok teljesen őszintén kommunikálni vele. Alapból is nehezen kommunikál az érzéseiről.


Plusz 1: eddig is távkapcsolat volt, de eddig meg tudta oldani, hogy az idő nagy részében itt legyen velem. Sajnos mivel a lakásomnak olyanok az adottságai, plusz a tulajomnak is feltűnt, hogy gyakran vagyok együtt, nem tudom itt tartani hetekig, meg van egy kutyája is, az sem jöhet ide.


A munkám egyébként hibrid, 2 nap kell bejárnom. Megtehetem persze, hogy bejárok, aztán rögtön hazavinatozom, de fárasztó ez, meg pénzben sem kevés.


Sajnos ő egyelőre nem tervez ideköltözni, mert nekem is bizonytalan, hogy itt akarok-e maradni, lehet tovább állnék mondjuk Bécsbe. Plusz az anyagi hemyzetetsem engedi meg, hogy folyton meglátogasson, stb. Előtte volt rá kerete, most az új munkája előtt sokáig keresett állást, örül, ha ki tudja fizetni a számláit.


Ugyanakkor meg a közösen eltöltött idő felbecsülhetetlen, sokáig nem találtam hozzá hasonló szerető pasit.


Tudtok objektív támpontot fogalmazni ebben a szituban?



jan. 12. 09:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Te miért nem mész hozzá? Meglátogatni, együtt élni vele? Ő ki akar menni külföldre? Mert ha nem akkor nem értem miért vagytok még együtt.
jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akarsz odamenni, ő nem akar odamenni, és te még külföldben is gondolkodsz... Most őszintén: szerinted ennek mi értelme van? Pár pásztorórát bárkivel kellemesen el lehet tölteni feltöltődős élmény szintjén, abban nincs semmi pláne. Gyakorlatilag nem is ismered, és ha esélytelen, hogy hosszabb időszakokat is megéljetek együtt, ami alatt azért nemcsak a gondtalan, felhőtlen szórakozás, hanem a szürke hétköznapok is szerepelnek, akkor nem is fogod megismerni, hiába már 8 hónap van mögöttetek. Ilyen körülmények között teljesen felesleges bármilyen 'kapcsolati' státusszal lekötni magadat.
jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Ha van párod biztonságban vagy és ez nagyon jó érzés, sokkal jobb, mint egyedül lenni.
jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
2) akarni mindenki akar, de penz, plusz rengeteg ido is.
jan. 12. 09:34
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Jó, de kimentek együtt külföldre???
jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mekkora a távolság közöttetek? Nem találgatni kellene, hogy lehet ez, lehet az, hanem együtt tervezni, hogy hogyan tudjátok megoldni, hogy ne távkapcsolatban legyetek, mert ez hosszú távon nem fenntartható.
jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
3) valahogy sokan nem értik meg, lehet gyerekkori trauma van mögötte, de félek valakinek az elvesztésétől. Talán az van benne, hogy relative gyorsan elvesztettem több családtagomat is, így inkább megvagyok egy közepesebb párkapcsolatban, amiért sokat kell küzdeni, mint hogy elveszítsek valakit/egyedül legyek.
jan. 12. 09:38
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Atyám. Akkor minek írtál ki kérdést a szakítás részlegbe ha úgyse szakítasz vele? Majd ő fog amúgy. Várd meg!
jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Még egy tök értelmetlen kérdés.
jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Tudtok objektív támpontot fogalmazni ebben a szituban?


- ezt kérted, és kaptál is.

Az, hogy te mindneféle öndiagnosztizált lelki okból ragaszkodsz ehhez a semmihez, az a te dolgod, de ehhez nem kell kérdést kiírni. Mit szeretnél akkor? Monduk azt, hogy persze, lovalld csak bele magadat abba, hogy van valakid, akit ugyan nem is ismersz, néha összefuttok, tök más akartok az élettől és legfőképpen teljesen máshol, mint ahol a másik van, de legalább van egy levelezőtársad,akivel naponta értekezhetsz! Szuper!

Kivéve, hogy nem, és már most érzed, hogy ez neked nem jó...folytassad még pár évig, hogy az idő is elmúljon feletted, és akkor lehet azon is keseregni, hogy mennyi értékes percet dobtál ki az ablakon!

jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!