Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lesz vegre kozombos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz vegre kozombos?

Figyelt kérdés
Fel eve szakitottunk, utana neha röviden beszeltunk de nem sokat. A lenyeg az, hogy kicsit meg mindig hianyzik. Ennek ellenere amikor egyutt voltunk ossze vissza hazudott mindenfele szep dolgot, kozben mas lanyokra is csorgott a nyala. Es meg olyan kamu dumakkal jott a vegen hogy mi csak rossz idopontban talalkoztunk. Valamint az egesz ember ment lefele a lejton, de naivan azt hittem hogy majd en segitek neki.... De hianyzik az erzes amit vele atelhettem es felek hogy mar senkivel nem fogom atelni, meg akkor is ha nem volt igaz... 22L
jan. 16. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rajta agyalsz folyamatosan.
jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor mikor már nem fog érdekelni, legalább is nálam így volt.
jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez volt a sztori, csak én voltam a férfi. Voltak jelek, de azt hittem, hogy idővel, ha ott vagyok mellette, akkor jobbá válik. Hát nem így történt.

Mi is fél éve szakítottunk 3 és fél év után. Az első egy-ket hónapban hiányzott, de kiderült még néhány hazugsága, ezért már felfogtam, hogy nekem már ő nem kell. Hiányzik az érzés, hogy oda bujhassak valakihez, az együtt töltött idő, de majd csak jön valaki, aki meg is érdemli a befektetett energiát. Addig is lefoglalom magam, eljárok edzeni, találkozok ismerősökkel, addig is nem ezeken jár a fejem.


26F

jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek ilyen semmikrol kerdest kiirni. Ezer masik pasi van
jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közömbös? Soha. Én mondjuk nem gondolok mindennap az exeimre de ha mégis meglátnám akár azt is akivel alig voltam együtt 2 hónapot és nem vesztünk össze csak kidobott mert nem szeretett, vele se lennék közömbös, haragudnék rá meg felkavarna meg minden. Pedig akire gondoltam vele 2017ben jártam.
jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!