Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az minek tudható be, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az minek tudható be, ha egy lány a tavolbol fapofaval bámul, úgy hogy tudja hogy tetszik nekem, és amikor beszélgetésbe keveredtem vele, akkor meg kozombosséget mutatott?

Figyelt kérdés

Már egy éve tetszik egy lany a munkahelyrol, jó ideje csak távolból néztem, aztán ravettem a bátorságot hogy szóba elegyedjek vele. Azonban teljesen kozonyosen egy ket szavas válaszokkal felelt a kérdéseimre, és nem kérdezett vissza.

Valószínűleg unszimpatikus vagyok neki, de akkor miért van az, hogy ha megerkezik és várja a muszakatadast, a távolból nez engem fapofaval úgy, hogy én a kollégáimmal beszélgetek?

Nagyon idegesítő,és zavar...



2023. okt. 15. 08:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Lehet rosszindulatú típus aki szereti szivatni a szerencsétlen hódolóit. Élvezi, hogy "kínozhat" úgymond, mert már tudja, hogy oda vagy érte. Nem kellene ilyen lányokkal szimpatizálnod, vannak kedves, jóindulatú csajok a világon, az ilyeneket hagyni kell.
2023. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Egófényezés lehet mögötte, de az is hogy reagál te rád:

"Mit bámulsz, nem láttál még?" hogy befejezhetnéd már.

2023. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha legközelebb így néz rád, menj oda és kérdezd meg tőle, hogy mit bámul, és azt is megmondhatod neki, hogy igen, szívesen beszélgetsz a többi kollégáddal, mert vele ellentétben ők képesek is a beszélgetésre, és normálisak. Aztán hagyd faképnél, és kerüld a társaságát, ne is nézz rá, ne köszönj neki.
2023. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Miért értetlenkedsz annyit? Hányszor írják még le neked, hogy válts munkahelyet, mással ismerkedj és pszichológushoz menj? Milliószor? Képzeld el, vagy olvasd el válaszokat milliószor. Ne emelgesd ki már! Fogyatékos vagy, vagy bolond?
2023. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Írj kérlek
2023. okt. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Fapofája van a szerelmednek? Nem csak közömbös arckifejezése?
2023. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6os: Lehet, hogy ez a szó jobban illik rá :D

Az a lényeg, hogy mosolyogni sose látom, arra még azt mondom, hogy oké,mert azt bátoritásnak is lehetne venni. De minek nez engem a távolból,ha nem erdeklem?

2023. nov. 1. 13:04
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose mosolyog másra sem, pl egy kolléganővel beszélgetnek és akkor sem? Lehet valami komoly problémája van, súlyosabb mentális vagy testi problémája ami miatt igyekszik túlélni a napokat de nem érdekli semmi.
2023. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát nagyon ritkán szoktam látni a saját műszakban levo kollégáival, hogy nagy ritkán mosolyog.
2023. nov. 1. 18:19
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Mosolyogj rá és ha visszamosolyog akkor az jelent valamit :)
2023. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!