Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után kerestek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kerestek fel titeket az exeitek?

Figyelt kérdés
jan. 17. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi, hal istennek.
jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Volt, aki pár hónap, volt, aki 20 év után (mikor hosszú kapcsolat után szingli lett).
jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem a szakitas ota soha nem keresett fel (2 eve) , a masik 6 honap utan, indirekten (tinderen megtalaltuk egymast haha), a harmadik egy honap utan, visszautasitottam, majd meglatta hogy feloldottam a facebook tiltast egybol felkeresett:D
jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Zaklatott hónapokig kínzott. Most már eltűnt de a tiltás maradt biztos ami biztos.
jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

#2


20 év után? Na, ez aztán durva.

Nem semmi, hogy ilyen időtávban is van példa az ex felbukkanására.

jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Rám írt 2 hónap után (úgy, hogy ő szakított). Körberöhögtem, és tiltottam. Amúgy már mással jártam, aki később a férjem lett.
jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Volt aki egesz hamar, de kizarolag ha egyaltalan nem kerestem es/ vagy megtudta, hogy vegre jol vagyok.

Nem szabad hanyattesni. Esetek nagy reszeben panikba esik, ha meg a fiokbol sem tud elorangatni. Nem leszel erdekes, amint elerhetonek lat.

jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#utolso osztom amit mondasz. Nekem volt egy nem ex, mert nem voltunk egyutt. Csak ismerkedtunk sokaig es nagyon azt hittuk, kapcsolat lesz. Elutasitott, mondvan tul rendes vagyok. Fel evre ra, megtudtam van baratnoje. Megutott nagyon a hir lelkileg. Aztan ra ket hetre megtalaltuk egymast tinderen, meg meg is keresett! Meg a haverja is irt nekem “veletlen”….Fel ev ota akkor randiztam eloszor valakivel, a srac meg elsetalt a randim elso 10 perceben:D termeszetesen megirtam neki, szerintem nagyobb offot sem kaphatott volna. Azota nem keresett, lett baratnoje. Tipikus nem tud egyedul maradni egy percig sem egyedul, es talan elgondolkodott anno velem kapcsolatban is, hogy talan jo dolog ha az emberien viselkedik es rendes….kinek mi
jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem keresett, és én sem őket.
jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hónappal szakítás után ramirt. Később összejöttünk újra, majd egy even belül újra szakitottunk. Ekkor már letiltottam és azóta is tiltva van. Az ex nem véletlenül ex.


Azóta boldog párkapcsolatban vagyok mással

jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!