Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátnőm terhes, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm terhes, és egy vita miatt haza költözött az annyához, és elfogja vetetni a gyereket annak ellenére hogy többször kerestem őt hogy jöjjön vissza tartsuk meg a gyereket de már lezárta az ügyet?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú lenne elmesélni hogy mi történt a lényeg az hogy leköltözött hozzám mivel az annya kidobta miattam mert nem kedvelnek engem.. ő lejött és hirtelen az életem felfordult súlyos anyagi csődbe kerültem rá adásul a mamám sztrókot kapott amibe két napja meg is halt. Miután lejött hozzám két hétre rá kiderült hogy terhes. Először én nem akartam hogy megtartsa mondtam is neki ő viszont akarta.. aztán az anyukája hatást gyakorolt rá és már ő is aztmondta hogy oké elveteti mert tényleg sok a gond. Ahogy teltek a napok egyre feszültebb voltam amit sajnos igy utólag már tudom hogy nem kellett volna de rajta vezettem le megbántottam szavakkal. Haza ment az annyához de nem akart nekem megbocsátani már úgy érzem nem is szeret igazán.. ma irtam neki utoljára hogy szeretném ha vissza jönne és vállalom az apaságot bármi legyen is felneveljük majd jobb lesz minden stb. De már aztmondja hogy nem fejlődik a baba elveteti meg stb a vége azlett hogy az annya kivette a kezéből a telefont és megfenyegetett hogy hagyjam békén a lányát lerakta és a lány letiltott..gyanítom hogy ő még élni szeretne más fiukkal szeretne lenni stb. Szerintetek érdemes harcolnom érte?

2019. ápr. 10. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Anyjához
2019. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek! Anyjával,anyjához
2019. ápr. 10. 10:16
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdemes. VÁltozik a véleményed, mint az április időjárás, hol akarsz gyereket, hol nem, rajta vezetted le a frszültséget (mit jelent? talán verted is?), anyagilag csődben vagy. Miből akarsz gyereket nevelni?
2019. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Soha nem bántottam. És mivel gondjaim voltak épp ezért mondtam neki hogy vetessük el de így hogy elment inkább úgy vagyok vele hogy tartsa meg csak ne menyünk szét
2019. ápr. 10. 10:21
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Anyagi csődben akarsz gyereket nevelni, míg párod családja is rühell? Ezzel a lánnyal ketten se tesztek ki egy egész felnőtt embert, úgyhogy még szerencsétek van a vaskezű mamával, aki a lányát legalább valamennyire tereli. Te meg inkább tedd rendbe az életed, nyilván a párod is jobban hisz az anyja véleményének rólad miután "levezetted rajta a feszültséget" és most próbálod egy életre magadhoz láncolni a gyerekkel, miközben eleinte nem kellett.
2019. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok egy nagy abortuszpárti, de a leírtak alapján jobb, ha nem lesz gyereketek.
2019. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A baj csak az hogy amennyire ismerem ezt a lányt nem lesz neki jobb mással sem igazábol nem csak velem volt a probléma hanem vele is ugyanis 15 -16 éves szinten van 21 évesen soha nem dolgozott mindig mástól várja el hogy a gondját baját meg oldják.. de mivel szeretem vállaltam volna minden felelősséget miatta ez hogy rajta vezettem le a feszültséget nem azt jelenti hogy fizikálisan bántottam hanem hogy ha feszült voltam és mondjuk ő is épp ez miatt akkor elkezdtünk vitázni és mondtam egy két csunya szót is rá amivel megbántottam.. szerintem más emberrel is elő fordult már de ennyi miatt nem váltak szét. Igazából én csak arra lettem volna kiváncsi hogy mi a véleményetek hogy érdemes harcolni érte? Nem lehet hogy ő más férfit akar? Mert ha szeretne engem akkor nem érdekelné ki mit mond akkor is velem maradna megbeszélnénk ezt és kész. Nem?
2019. ápr. 10. 10:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén.
2019. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod egyáltalán, hogy mennyibe kerül egy gyereket nevelni? Tudod, mennyibe kerül egy csomag pelenka, és naponta hány darabot használ el belőle egy gyerek? Tudod, hogy egy hétnél tovább nem hord tovább egy ruhát a baba, mert azonnal kinövi? Tudod, hogy a fejlesztő játékok, mesekönyvek darabja mennyibe kerül? Tudod, hogy a gyerek körül mindennek (mondom MINDENNNEK) rendben kell lennie, különben rátok száll a gyámügy?! Gyerekvállalás után nincs olyan, hogy kéthetente költöztök szét és külön, mert a védőnő nem hülye, le fogja vágni, hogy a gyerek nincs jó helyen nálatok...


Ilyen rendezetlen körülmények között nagyon rossz sorsa lenne a picinek, és igazából te sem rá vágysz, hanem arra, hogy összetartsa a szar kapcsolatotokat. A gyerek viszont nem egy eszköz, és nem egy játékszer! Két felelőtlen alaknak pedig nagyon nem való! Legközelebb pedig könyörgöm, védekezzetek!!! Egy csomag óvszer sokkal olcsóbb és kevesebb kellemetlenséggel jár, mint az abortusz!

2019. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen helyzetben jobb aha nem születik meg az a gyerek. Ahogy látom a volt barátnőd is idegbeteg és az anyja is.
2019. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!