Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mindig az jár jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az jár jobban, aki szakít a másikkal?

Figyelt kérdés
Én pl. mindig szívok, mert velem szakítanak a férfiak. Az viszont "nyer", aki szakit, mert az sose sérül.
jan. 18. 15:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Nem igaz, hogy a szakító fél nem sérül, csak van ideje elôre felkészülnie.
jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sztem meg a szakító fél nem sérül. Még az exem is szinte egyből megnősült utánam, míg én meg senkinek se kellettem.
jan. 18. 15:25
 3/18 anonim válasza:
100%

Azért ennyire 100-ra nem lehet azt mondani hogy a szakító fél nem sérül. Sérülhet az a fél is, attól függően hogy mi a szakítás oka.

Pl megcsalod és szakít veled, az neki is sérülés.

jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen az exem is ezt mondta, mikor évekkel később összefutottunk. Szerinte én nyertem meg a szakítást, mert neki nem akadt normális nője azóta (akkor minek csalt meg?), én meg boldog vagyok. Nem is értettem, mi ez, de az ő fájdalma van mögötte, nem miattam alakult úgy az élete, ahogy. Szerintem ez csak szöveg.
jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy. Speciel egy kivétellel mindig én szakítottam, mert a másik akkor is képtelen, amikor neki lenne több indoka rá, és nagyon ritka az, hogy a másik ne heverné ki hamarabb. Szerinted olyan könnyű szakítani valakivel?
jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két komolyabb kapcsolatom volt a férjem előtt. Az elsőben én szakítottam, de az exem is azt mondta, gondolkodott már ezen. Békében váltunk el. Neki évekig nem volt senkije, de néha beszéltünk, jól érezte magát, aztán jött a nagy szerelem, ma is boldogok együtt. A másik kapcsolatban az exem szakított velem, de neki tényleg nem volt akkora törés, mert mellettem már felépített egy másik kapcsolatot, én elköltöztem, még ki se hűlt az ágy, a másik menyecske meg beköltözött. Szóval nem lehet általánosítani.
jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az exed pár hónap múlva már mással volt, nem szabály, hogy ez mindenkinél így legyen. Szakító fél lehet egy bántalmazó kapcsolat elszenvedője is, aki végül nem tud mást tenni, mint kilépni a kapcsolatból. Ne mondd már, hogy nem tudod elképzelni, hogy neki szar!
jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztaltam férfi oldalról nézve.


Már be volt készítve az utódom csak le kellet sz0pni, megkellet lovagolni gumi nélkül.


Aki szakít az már tervezi az esetek nagy többségében. Néha van olyan hogy el törik a mécses akkor kb mind a kettő fél 0 van.


Nők sokkal tudatosabbak, folyamatosan monitorozzák a kapcsolatot és a saját lelki állapotukat és még össze is beszélnek ez ügyben. Amikor meg fogan bennük a gondolat egyből el kezdenek nézelődni. Amúgy ennek vannak jelei eléggé nyilvánvaló ha tudod mit kell figyelni. Én is láttam előre legutóbb de nem akadályoztam meg mert bogyós növény volt a csaj, keserítsen mást.


Pasiként ha nem vagy tipik chad akkor ha ki dobnak onnantól kezdve bizonytalan a sorsos mert egy pasi nem sokat ér jelenleg.


Voltam 'chad' állapotban akkor tapadtak a csajok most, hogy meg híztam rá se néznek ami érthető is. Innen tudom, hogy pasinak lenni a hús piacon ha pl kövér vagy olyan mint ha le járt volna a szavatosságod.


Nőket azért be szokták védeni de pasikat nem. Szerencsére ez kezd változni és már a dagadt disznó már nem csak pasira mondható. Egyenlőség :)

jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt a két számot és sokminden kiderül:

https://www.youtube.com/watch?v=FzXqkGeoTnU

https://www.youtube.com/watch?v=WekcTIWB7n0

jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek csak ugrodeszka egotuning egy kapcsolat. Lehuzta a másikat, összeszedi magát mellette, aztán dobja.
jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!