Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mindig az jár jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az jár jobban, aki szakít a másikkal?

Figyelt kérdés
Én pl. mindig szívok, mert velem szakítanak a férfiak. Az viszont "nyer", aki szakit, mert az sose sérül.
jan. 18. 15:14
1 2
 11/18 Senior Séf ***** válasza:
48%
Az szakít, akinek kevesebbet ér a kapcsolat. Tehát nyilván kevésbé fáj neki.
jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Én szakítottam férfiként, mégis mocskosul megszenvedtem.
jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 Elég kétbites csajaid lehettek, ha ennyire keserű vagy. Nyugodj meg, a férfiak is monitoroznak, az csak beállítottság kérdése, hogy van, aki akkor szakít, amikor már megvan a biztos következő, meg van, aki akkor, amikor érzi, hogy ez nem jó. Én utóbbi vagyok, szakítok bármi jövőkép nélkül, csak a rosszban ne legyek. Férfiként.


#11 Te ritka buta és egyszerű vagy.

jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
#8 ilyen lingót gyakorin minek, szted érti itt valaki?
jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Én sajnos értem, csak azt nem értem, hogy aki így beszél, az mit keres itt, mert ugye 14 év alatt nem kéne használni az oldalt.
jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

14-es vagyok

Én is értem de szerintem te rosszul. Én arra utaltam hogy minek használni olyan lingót gyakorin ami amúgy elég "bennfentes" dolog egy másik oldalról, szerintem pont hogy a korára nem utal semmit.

jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez nem mindig igaz. Pontosan tudom, hogy exem - sajátosan - megszenvedte a szakítást és nehezen vette rá magát. Én változtatást akartam és jogosan "behisztiztem" másodszorra, ő erre már soha nem lett volna képes. Ő szakított és pofátlannak éreztem akkor. Viszont nekem 1 év múlva lett párom, azóta együtt élünk, exemnek nincs senkije. Mivel azóta beszéltünk is egymással, képben van a helyzettel. Szerintem nagyon nem jó neki. Pláne ahogyan pöcegödörben maradt, de ő döntött így.


35/F

jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én kirángattam volna, de ő nem hagyta. Lényegtelen, hogy párom jött 1 év múlva. Lehet, hogy tolódtunk volna 1 évvel például. Exemnek lett volna legalább 1 éves boldogsága még, ha összeköltözünk. De nem lett.
jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!