Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kellene kezdenem a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene kezdenem a helyzettel? Hogyan kellene kezelnem az ex páromat?

Figyelt kérdés

V an egy csaj, akit teherbe ejtettem, a gyerek 1-1,5 éves volt, mikor külön mentünk. A lány az anyjával neveli a gyereket, aki már lassan 5 éves. A csajnak elég szabados a szexuális élete, illetve saját elmondása alapján is egy igazi k**va.

Mindenesetre összejártunk dugni, de a én úgy érzem mintha megint érzelmeket kezdenék akaratom ellenére táplálni a lány iránt. Habár saját magam nem értem mi ez a hatalmas vágy iránta mikor nem is vagyok szerelmes a nőbe. Szóval szeretnék kilépni ebből a "kapcsolatból", de nem tudok, mert, egyrészt nagyon vonzz a csaj, másrészt nincs más, akit megkeféljek. Kérdés, hogy, hogyan szálljak ki ebből a végtelen körből?

hogyan épüljek fel lelkileg ?



Ha érzelmileg távolodni szeretnék, akkor nem kefélgetem. Ha kefélni, akkor meg viselem a következményeit. Ez lenne az első lépés. De sz*x nélkül sem bírom sajna teljesen elengedni őt.

Még azt is tudván hogy annyi kapcsolata volt és egy kimondott k**va a nő.


jan. 21. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Ne keresd ha ő el tudot hagyni neked is sikerülni fog.Csak várd meg amíg jön majd más
Ne kommunikálj vele se személyesen se írásba.Ha ő elégedett neked is menni fog
3 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz kilépni? Inkább próbáljatok valamennyire normális kapcsolatot kialakítani! Legyenek közös programok a gyerekkel!
jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

elsőnek igaza van.


van egy gyereked, te egy picit normálisabb vagy próbáljátok nevelni a gyereket.


dugd állandóan a csajt éjjel nappal és akkor talán nem akar majd mással kefélni.


ha meg nem lehet kordában tartani szedjen tabit és adj neki gumit ha ki megy a házból. ribizli nincsen mit tenni vele csak kezelni lehet a kérdést.

jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Menj el valami felzárkóztató tanfolyamra kérlek. Borzalom szembesülni ezzel a színvonallal. Bocs, de a kérdésedre nem létezik válasz.
jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most mivan? Tehát a gyerek a tiéd? Csak éppen az anyát kefélgeted és nem tudod mit tegyél?
jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne távolodj, hanem vállald a felelősséget és legyél a gyerek apja, ha már megcsináltad szerencsétlent. Nem ő akart megszületni, csak mondom.
jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2_es

"dugd állandóan a csajt éjjel nappal és akkor talán nem akar majd mással kefélni."


Próbáltam de ez nem jött be,Annak semmi értelme, hogy le fekszem vele és csak jobban kötődőm hozzá az alkalmi véget.

Ahogy annak sincs értelme részemről ,hogy ma én vagy a soros de pl tegnap este mással volt.

Számomra csak féltékenységet vált ki a tudat, olyan megalázó féle.

Meg maga a tény hogy más után menjek ?


Ezért nem bírom kezelni őt sehogy sem mint férfi sem mint a gyereke apja.

jan. 22. 07:17
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es

Igen lerövidítve igen.

jan. 22. 07:17
 8/13 A kérdező kommentje:

5_ÖS

A gyermekkel a kapcsolatom egészen megfelelő.

Nincs felé távolodásom és próbálom úgy kezelni a dolgot hogy nem ő tehet arról, hogy az anyja a megye k""vaja!

jan. 22. 07:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Arról írsz, hogy elhagytad a gyereked anyját, de továbbra is kapcsolatban vagy vele és nem tudod hogyan hagyd el?
jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ő hagyott el engem nem én őt.

Csak sajnos túl hamar hagytunk gyereket

jan. 22. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!