Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit kezdenétek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok egy cégnél. Van egy fiú munkatársam, akivel kezdettől fogva nagyon jól kijövünk. Amióta ismerem van barátnője, de soha nem úgy viselkedett mintha volna neki.... legalábbis velem nem.

Ez egy két hónapja eldurvult, mikor bevallotta , hogy szerelmes belém. Tudtam, hogy a kapcsolatával nincs minden rendben, és voltak szünetek is, de nem tudtam, hogy ekkora a probléma. A helyzet az hogy egy ideje nekem is megtetszett, és nagyon jól érzem magam a közelében. Az utóbbi három hétben már ölelget és puszilgat. Szóltam neki, hogy fejezze be, mert nagyon nem korrekt a barátnőjével szemben. Mondtam neki, hogy ne érjen hozzám és ne viselkedjen így mert van barátnője. Szakítani fog , csak nem akar most, mert egy pár héten belül megműtik a barátnőjét . Viszont minden este munka előtt felhívja, közös képeket tesz fel. Én nem biztattam egy percig se a szakításban. De most vagy engem vág át fogadásból, vagy ennyire fent akarja tartani a látszatot? És még mielőtt megkapnám, hogy rámásztam egy barátnős fiúra, nem. Nagyon nem. Nem tettem vele semmit.



2015. okt. 9. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont minden este munka előtt felhívja, közös képeket tesz fel." Senki nem kényszeríti erre,így talán még se olyan nagy gond van a kapcsolatában.Maximum hullámzó.Hülyít,de ez a műtétes duma a legrosszabb.
2015. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd!

Ha majd nem lesz barátnője, akkor hagyod hogy tovább udvaroljon!

Nem mindenki olyan korrekt mint Te!

Mi férfiak pl. mind perverz disznók vagyunk!

2015. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel te már morfondírozol ezen,így valamennyire érdekel az illető.Csak sajnos itt te addig nem törhetsz babérokra,amíg neki kapcsolata van.Nem is ajánlanám.Az ilyen emberrel vigyázni kell,mert nem korrekt,nem egyenes.
2015. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!