Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Ti személy szerint mit kezdenének ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Párommal mindketten 25 évesek vagyunk. Előttem három hónappal ért véget egy 4 éves kapcsolata, mi fél éve vagyunk együtt. Az a problémám, hogy a párom még mindig őrizgeti a volt párja rajzait a falain és az ajtaján "Szeretlek" és hasonló feliratokkal. Párommal nagyon szeretjük egymást, sok mindenben megértjük egymást, hosszútávra tervezünk, olyan, mintha megtaláltam volna a lelki társamat, mégis úgy érzem, hogy még mindig nincs túl az exén, aki elég csúnyán ott hagyta. Mit tehetnék?


25/N


2018. aug. 21. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá, hogy nem rakna el a cuccokat a volt baratnojetol, mert zavar téged, hogy azokkal talalkozol szembe nála :D legalább a személyesebb holmikat.
2018. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn egy ilyen szituàcióban azt gondolnàm, hogy még az exét szereti, nem tud tovàbblépni, különben rég kidobta volna azokat a cuccokat amik rà emlékeztetik (rajzok, szeretlek felirat, közös képek, ilyesmi). Vagy ha nem is dobja ki, ne szem előtt tàrolja, hogy az orrod alà dörgölje, hanem pl egy dobozban a szekrény mélyén.

Èn a magam részéről nem tudnék így kapcsolatban lenni vele. Amint megtudom/ meglàtom, hogy ezeket a cuccokat nem tüntette el, nem tudnék hinni a szerelmében, rég szakítottam volna màr. Èn anno az exemtől kapott összes cuccot kidobtam. Szivecskés, egyéb plüssöket, közös képeket, levélkéket, az eljegyzési gyűrűt is. Làtni se akartam ezeket miutàn elhagytam őt, nem hogy ott virítsanak a szobàmban a dolgai.

2018. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó kapcsolatomban a párom (még a kapcsolat elején) meglátta, hogy van egy fénykép az exemről.


Már rég túl voltam rajta, de valamiért ez a fénykép megmaradt. Ő kifejezte a nem tetszését ezzel kapcsolatban, én meg már nem ragaszkodtam a tárgyhoz, így közösen felgyújtottuk :]


A lényeg, hogy ha zavar, kérd meg, hogy szedje le ezeket (nem, nem kell felgyújtani :D), mert egymást szeretitek; rakja el szépen.

2018. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad,még nincs túl az exén.
2018. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!