Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már hasonlo kerdesem,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolikaa1717 kérdése:

Volt már hasonlo kerdesem,de azota rosszabb a helyzet,miert nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
Szakítottak velem karácsony előtt,azt hittem ő életem szerelme,sajnos most is ezt érzem,de neki elmúltak az érzései,nem is akarja újrakezdeni,azóta bórzasztó állapotba vagyok,nem tudom elfogadni,mindig a profiljat lesem(nem ismerosom) varom hogy keressen,es nem ertem hogy ment neki ilyen konnyeden,december elejen meg a kozos jovonket terveztuk..terhes is volt,elvetette. Azóta nem tudom mit tegyek,ugy erzem belebolondulok mar,megöl a szomorúság,nincsenek barátaim,nem támogat senki..most megyek egy idegen varosba idegen emberek koze dolgozni,de nem birom az egyedulletet,es nelkule foleg nem,megszakad a szivem minden nap,nem tudom mit tegyek :(

jan. 29. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Keress fel egy pszichológust, aki segít átvészelni a helyzetet.
jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégcsak két hónapja lesz, hogy vége, kell minimum 6 hónap, hogy túl tudj rajta lépni, de inkább 1 év. Normális állapot, hogy szomorú vagy, sírhatnékod van, sírsz. Egy idő után jobb lesz.
jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rosszul esik hogy meg se kerdezi hogy vagyok,en meg nem irok..sokat konyorogtem neki..de bekattant,barmit csinalok barhova nezek csak őt latom,es ő jut eszembe.
jan. 29. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nekem is 1 év volt, mire exemen túl tettem magam. Idővel jobb lesz ez. Viszont ne nézegesd. Ha jobb, valakivel próbáld átbeszélni. Pszichológus is segíthet sokat
jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy jot tenne egy pszichologus,de sajnos nincs ra most penzem :(
jan. 29. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos ad beutalót, és nagyon jó állami orvosok vannak, segíteni fognak.
febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!