Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még értelme pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

A feleségemmel borzalmas a kapcsolatunk már egy jó ideje. Ha nem lenne 2 gyerekünk, már rég elváltak volna útjaink... A gyerekekkel túlféltő, és folyamatosan csak velük lenne, minden más rovására is. Ezt velem szemben is elvárja, amit egyszerűen lehetetlen kivitelezni, valamikor valamire nemet kell mondanom, amire rögtön megy a sértődés és a szitkozódás, hogy én milyen semmirekellő vagyok, hogy még ezt sem tudom megcsinálni...


Szó se róla, ő baromi sokat dolgozik otthon, a legkisebb gyermekünk 10 hónapos most, és amióta megszületett, mindig csinál valamit a gyerekekkel kapcsolatosan. Emiatt alig alszik, filmet vagy sorozatot a kicsi születése óta nem nézett, velem kettesben semmilyen programon nem volt azóta, szexuális életünk pedig utoljára akkor volt, amikor a gyerek megfogant, azóta semmi. Először a terhesség miatt nem akarta, utána a szülés miatt nem lehetett, legújabban pedig a kicsi etetésével/sétáltatásával takarózik, hogy egyáltalán hogyan is merészelem ezt felhozni, mikor éhes a gyerek, vagy még nem tolta a babakocsival a friss levegőn 2-3 órát. A kicsinek egyébként mindig főz valamit, a feleségem viszont rendelt kaján él velem együtt (ez amúgy annyira nem is nagy probléma számomra). Szóval ezeken keresztül jól látszik szerintem az egész hozzáállása. Velem szemben borzalmasan lenéző már egy ideje, semmibe nem néz, pedig anyagilag én tartom el az egész családot, és próbálok segíteni neki, amiben csak tudok.


Szerelem már rég nincs közöttünk, és már nem is lesz, de hogy emberszámba nem vesz, az nagyon zavar. Egy idegentől gyakorlatilag több tiszteletet kapok... Szerintetek lehet még egy ilyen kapcsolaton javítani valahogy? Vagy már felesleges?



jan. 29. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Azer egy oral cegjen mar bele nap2x

N

jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Talán segítened kéne neki...
jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keressetek fel egy jó párterapot - a gyerekek miatt. A soraidból az érződik ti érzelmileg már nagyon eltávolodtatok egymástól. Ezért zördültök össze minden apró f.szságon, s a felgyülemlett feszültséget egymáson vezetitek le. Talán hátha menteni tud még valamit a kapcsolatotok romjaiból, bár a soraid olvasva nem fűznék hozzá sok reményt, de azért tegyél egy próbát hátha.
jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen csak jó pszichológust válasszatok mert ha nincs szerencséd kifogsz egy olyat aki dettó olyan mint a feleséged, és csak téged csinálnak ki. El tudom képzelni a feleségedet amúgy mert vannak olyan emberek férfiban is nőben is akik a környezetükkel cukiskodnak, a párjukkal meg horror amit levágnak. Olyan szakember kellene aki nem a bántalmazást erősíti, hanem legalább a gyerek érdekében korrekt módon kezeli az egészet.
jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Béta klubb tag!

A pszichológus nem fog ezen segíteni.

Erre kellettél + az eltartására.

Soha nem szeretett. Átvert. Bepalizott. .....

jan. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 6nak van igaza. Nem hiszem el, hogy nem voltak előjelek. Legkésőbb sz első gyerek után le kellett volna állni. Én elválnek, mert parazitaként csak a magod meg a munkád kell neki. Koppanjon az ilyen.
jan. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4. Te faxsagokat irsz !! Az olvasotak szerint a feleseg az aki eltavolodott ok nelkulnes tesz rad magasbol de mellette bunko es rideg is.. szules utani depreszio is lehet.. ha nincs kezelve az gond .
jan. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es te tudsz olvasni is, vagy csak írogatsz össze vissza magaddal beszélgetsz.
jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Párterapeuta kettőtöknek és neki pszichológus, de csak akkor ha hajlandó rá értelemszerűen.

Persze ha nem segít akkor inkább legyetek külön, mert a kicsiknek nagyon árt a mérgező közeg.

jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elgondolkoznék a váláson. Ez így minden, csak nem házasság.

N

jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!