Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme bejelentkezni pszichológushoz akkor, amikor épp minden rendben van?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy alakuló kapcsolatod, nincs baj. De a múltban tipikus hibákat követtél el a kapcsolataidban, és most szeretnéd jól csinálni, hogy ne az legyen a vége, mint eddig mindig. Ilyenkor szerintetek érdemes pszichológushoz fordulni, vagy kiröhög?

jan. 8. 14:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusnak nem föltétlenül a tűzoltás a feladata. Sőt olykor jobb eredményeket lehet elérni akkor, amikor az ember nem a mélységes depresszióban van, hanem egy kicsit higgadtabban tudja szemlélni a dolgokat.
jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, eddig mindig csak ilyen tűzoltás szerűen mentem hozzá.
jan. 8. 14:54
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán inkább coach feladat, smemint pszichológus, de igazából rosszat biztos nem fog tenni, szóval ha van rá pénz meg idő, akkor hajrá:)
jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
3- coach nem igazán foglalkozhat ilyen jellegű problémákkal, ami nekem van. De köszi:)
jan. 8. 14:58
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
dehogy röhög ki. ez a felelős gondolkozás. ne várd meg amíg már baj van, menj hozza nyugodtan most. saját tapasztalat.
jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy forogvos vagy nőgyógyász sem nevet ki, ha elmész ellenőrzésre. És egy személyi edző sem küld a fenébe, ha nem vagy 120 kiló. Szerintem tök jó, ha az ember nemcsak akkor foglalkozik a testi vagy mentális egészségével, amikor már minden borul...
jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy jelentkeztem be, hogy volt egy fennálló probléma. Egy alkalommal mentem, akkor kibeszéltem neki azt, ami éppen történt. A következő alkalom két hét múlva volt és addigra az a probléma megszűnt, mert ahhoz egy másik ember is kellett és az az ember megjavította a dolgot. Én meg úgy voltam vele, hogy jó hát azért ha már rávettem magam elkezdek járni, hiába oldódott ez meg. NAGY HIBA VOLT! Bárcsak ne mentem volna, utána minden tönkrement, azóta is rosszabbul érzem magam, mint előtte és az eredeti probléma azóta még nagyobb is lett, mert a gondolataimtól nem tudok szabadulni.


Ne menj pszichológushoz!

jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

7-es gondolod, hogy a pszichológus miatt mentek tönkre a dolgok? Azért azt kötve hiszem

Én jártam, és nekem jó volt. Nem old meg konkrétan semmit ő,de nem is ez a feladata.

jan. 8. 16:33
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Vidéken nem fogsz tudni elmenni egyhez sem, mert nincs. Max extra drága és még azok is bevannak táblázva. "Magyarország megújul"...
jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9- bp-i vagyok és csak maganba mennek
jan. 8. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!