Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Féléve szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléve szakított velem a barátnőm,mert többszöri kérésre nem mentem el dolgozni. Ráadásul többször szerzett munkát. Minden megadott nekem egyébként amire szükségem volt. Utána az exehez akart menekülni ,hogy szakítottunk. Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
Azóta már van munkám. Más nőkkel is próbálkoztam . De mindegyik arra panaszkodott hogy nem tudnak közelebb kerülni hozzám mert érzik ,hogy mai napig oda vagyok ezért a nőért.

jan. 30. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd békén. Legközelebb meg ne legyél lusta.
jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ne írj neki.
jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De másképp nem tudom magamban lezárni ezt érzem. Szembe kellene néznem vele. Egy új kapcsolatot sem tudok kezdeni ,mert ugye folyton ez a panasz rám,hogy lelkileg nem tudok megnyílni.
jan. 30. 12:32
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
De, le tudod zárni máshogy is. Ehhez ő nem kell. Te csak meg akarod mutatni neki, hogy végre hozod a minimumot.
jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Feltettél egy kérdést. Kaptál rá választ. Nem tetszett.

Akkor bazmeg írjál neki, járj a nyakára, de ne kérdezgessél itt, kérlek szépen.

jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ne írj neki, a barátnőd örül neki, hogy megszabadult tőled, ne haragudj az őszinteségemért.
jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de az a minimum, hogy dolgozik valaki, tök mindegy hogy nő vagy férfi. Én is ezért dobtam többek között az exemet, mert lusta volt mint a föld, gyakorlatilag én tartottam el. Egy ilyen féreg se kell az életembe.
jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Na, megvan a napi férfilejárató trollkérdés. Vajon melyik unatkozó nőci írta ki?
jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Ráadásul többször szerzett munkát" - Ez de gáz, hogy a csaj helyetted keresett munkákát direkt a te kedvedért, benned meg annyi nem volt, hogy elmenj dolgozni. Szép. Jól tette, hogy dobott
jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jól lehordtatok. Azóta már viszont dolgozom.
jan. 30. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!