Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki több hónap után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki több hónap után újra összejött az exével az el tudja mesélni a történetét?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom csak a töltöttkáposzta jó újramelegítve, így ezektől a kommentektől kérlek kíméljetek.

- Mennyi ideje szakítottatok?

- Ki szakított?

- Tartottátok-e a kapcsolatot?

- Ki nyitott a másik a felé (a szakító vagy az elhagyott fél)?



febr. 2. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Volt egy pasi aki azt kezdte terjeszteni hogy én voltam vele.meghallotta a barátom unokatesoja is akinek a barátom vakon hisz..

Én mit sem sejtve az egészrol mentem at a barétomhoz ahogy szoktam erre azzal fogadott hogy kiadta a cuccaim be se engedett vége.

Lefagytam. Eljöttem. Majdnem. Dunának infdultam el. Szakítottunk.

Teljes no kontakt 3 hónapig.


Aztán megtudtam a körpletykákból hogy miért vagyok kidobva. És így azt is hogy mert hitt a kamuknak és artatlanul bűnhődök meg se kérdezett engem meg semmi.

Igy bosszubol összejottem a másik pasival ha már miatta dobtak ki meg is érdemli akkor..így azzal jártam 3 hónapot.


Ugyanis egyik nap mikor a barátom épp palacsintát sütött, megcsörgetett az így már exem.


(Anno köztünk szokás volt az a kapcsolatban, hogy néha csak megcsörgetjük egymást, ez azt jelenti rád gondolok éppen eszemben vagy, szeretlek. Csak egy apró kicsengés és ennyi.)


Tehát teljes no kontakt után, 3 hónap után, mikor én már megjártam a poklokat is, és épp bosszuhadjáratban is voltam, és "boldogan" dühödten éldegéltem k.félgettem mással, akkor meghallottam hogy megcsörren a telom. Egyszer. És csend.

Lefagytam. Néztem a telefont hogy meg merjem e nézni ki volt mi volt ez.


Lassan odamentem a telefonhoz és láttam hogy Ő az.

Tehát szeret es rámgondol.

Kb megállt a föld is.

És mint a lassitott felvétel fogtam a telot és visszacsörgettem. Egyszer.



Aztán kesobb személyesen is beszéltunk már, magát tartja hibásnak amiért megcsaltam mert szetinte hanyagolt. (Nem csaltam meg....)

Meghallgattam es eljöttem tőle.


Es aztán ment megint a macskaegér harc mint korábban is mikor összejöttünk. Találkozgatások, bizonytalanságok, kezdeti izgalmak meg stb egyikunj se tudja mi lesz még belőle, aztán újra együtt.

febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
*A másik pasi tehát a kamukkal nyert belőlem 3 hónapot. Megbis erdemli hogy megkapott mert igy megismerhettem kivel is járok, es a másik is megérdemelte a bosszut. Én igy vagyok vele.
febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

*Ő megbocsátotta nekem hogy (szerinte)megcsaltam, én meg azt hogy nekem nem hisz hogy nem csaltam meg...

Ez így kemény volt.

A semmin szakítani..ezután nekem már ő más ember volt, meg én is neki.

febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

-Több év

-Ő szakított (férfi), de nehéz döntés volt, mert még szeretett

-Minimális kapcsolattartás volt, néha ő keresett, néha én

-Én kezdeményeztem az újrakezdést


Nem volt könnyű, de most már lassan egy éve újra együtt vagyunk.

febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2021-ben egyik pillanatról másikra ghosting-olt. Előtte kiderült, hogy egy gyógyszer nárcisztikus mellékhatásokat okozott rajta. Addig is kígyók-békák repkedtek, mert én nem hagyom magamat. Abbahagyta a gyógyszert, de ez valahogyan megtörtént. Nem tudtam hatni rá, teljesen más jellem lett, kifordult magából, erőszakos lett. Volt egy szószkeverőnk korábban. Közös baráttól megtudtam, hogy lepacsiztak egymással. Innentől tuti volt, hogy valahogyan ő tette. Mivel nem hitt nekem és nem fordult orvoshoz, alternatív utat kellett választanom. De mindenképpen meg akartam menteni. Maradjunk annyiban, hogy nem fizikai világból kaptam segítséget. De még így is sok időbe telt és kicsit megnyomorodtam benne. Persze elhíreszteltek engem bolodnak és addigi pajtimat is elválasztották tőlem. Komplett társaság ellen hadakoztam és valóban kezdtem beleőrülni. Majd 2023. nyáron hatott valami. Az ajtónk előtt állt leszegett fejjel és bűnbánattal. Nem tudott megmagyarázni semmit, de egyszercsak előjött belőle minden régről és újra abbahagyta a gyógyszert. Miután megbolondult, a szószkeverőnk vette rá a gyógyszeres visszaállásra. Nehéz folyamat volt, hogy újrakezdjük és bízzak benne. Immáron azóta együtt élünk és semmiféle tünete nincs meg. Szakorvos nem tud diagnózist felállítani és nem hiszi el a 2 évet. Párom a komplett társaságot elzavarta az életéből miattam. Ám a szószkeverő helyett expajti nem hagyta abba, képek voltak nála, és semmilyen szóra nem tett semmit. Rendőrségi eljárást indítottam és távoltartási végzést kértem. Fortyoghat egyedül.


A szószkeverőnk több társasággal megtette már ezt és nincs rá tudományos magyarázata senkinek. Nálunk egyetlen orvosi magyarázat a gyógyszer, de valahogyan el is kellett kapnia páromat és rávennie.

febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!