Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem működött köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működött köztünk?

Figyelt kérdés

Párommal pár hónapot voltunk együtt,összeköltözni szeretett volna velem,tényleg kémia is megvolt.Egy nap az exem elkezdett zaklatni és fenyegetőzni,ha nem érek haza,akkor a családomnak elmondja a múltamat.Ezt elmeséltem a páromnak,aki megértő volt,segíteni akart,de nem engedtem neki.

Sokszor sírtam és dühöngtem nála,sokszor hisztizve azt mondtam,hogy legyen akkor vége,ha nem ért meg,vagy olyanokat mondott,hogy nem tudom kezelni a helyzetet,vagy ne vegyem túl komolyan,nem árthat.

Egyik este azt írta,hogy ki kell tartanunk egymás mellett,másnap azt írta,hogy ez nem megy és ma a városba vegyem át a ruháimat.

Elmentem a városba a ruháimért,ahol egy "kösz mindennel" lezárta és elfutott,kiabáltam,hogy ne menjen el,beszéljünk,de elment.

Felhívtam telefonon ahol azt mondta,hogy nem tudja,hogy ki vagyok és nem hiszi el,hogy dolgozom,meg időt kér és elmondja,hogy miért döntött így csak le kell nyugodnia neki és nekem is.

Mire hazaértem letiltott mindenhonnan.

Miért csinálta ezt? Nem szeretett?



febr. 17. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Egy nap az exem elkezdett zaklatni és fenyegetőzni,ha nem érek haza,akkor a családomnak elmondja a múltamat."-milyen múltadat?
febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy annó azt hazudtam nekik,hogy dolgozom.
febr. 17. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Aha. És most a pasid miért is lépett le tkp?
febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A múltad kit érdekel? Elmondja a szüleidnek? És? Kifognak tagadni? Sose hagyd, hogy valaki zsaroljon. Néz szembe bármivel ami jön. Azokkal foglalkozz akik fontosak neked és higgy bennük. Miután megtudják a múltad is a gyerekük leszel. A párkapcsolatok viszont átmenetiek. Előbb utóbb mindnek vége.
febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3: őszintén nem indokolta meg,csak annyit mondott,ki akar maradni ebből meg kitudja,hogy valóban dolgozom-e
febr. 17. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha egyszer hazudsz, akkor a szavahihetoseged megkerdojelwzodik. Ha ennyi hiszti volt az exel, akkor elege lett belőle. Jobb lett volna elmondani az igazságot a szüleidnek.
febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges,de szeretem még mindig őt.Megbántam nagyon.
febr. 17. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem működött?

Csupa negatívat írtál le, akkor ebbe mi lett volna jó?

febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!