Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elképzelhető hogy ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy ezért szakítani fog velem, ha ezért szakit akkor nem szeretett, egyáltalán lehet erre valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés
Két hónapja együtt vagyok egy nővel, azóta háromszor voltunk együtt szexuálisan és hát megjegyezte hogy nem nagyon érzi a dolgot merthogy elég kicsi dehogy ettől még szeret, ... igen valóban nagyon kicsike olyan 10 centi körüli, de erről nem tehetek
febr. 25. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos, dobjátok fel másképp a szexet, elégítsd ki másképp ha vevő rá.
febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a szeretethez - én is szerettem exemet, csak éppen, amikor töbig tolta, én meg véreztem, az egy olyan dolog, ami nem fog változni.

Vagy félórás előjáték volt, mire egyáltalán belém fért, és utána is fájt.


Szakítottam vele, mert ez nem megfelelő szexuális élet. Persze ő is azt hitte, nem szeretem :D


Félelmetes, némely pasinak mekkora az egója.

febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!