Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje elképzelhetetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje elképzelhetetlennek tartom hogy bárki is belém szeressen, sokszor szinte értéktelennek érzem magam. Aki volt már hasonló helyzetben, hogy jött ki belőle? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom pasi vagy, igaz?
2014. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, miért?
2014. febr. 20. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, voltam... A nők általában mindig kellenek valakinek, akkor is ha kövérek vagy rondák. Hiszen sok férfi golfpályán képzeli magát.


Sok évbe telt, de megtanultam lemondani a dologról és enélkül is boldog lenni. Nagyjából sikerült, már nem vágyok párkapcsolatra (mert úgyse tudná senki megadni lelkiekben azt, amire vágyok, hiszen nem vagyok "jópasi"), a szex viszont néha hiányzik, de az idősebb hölgyekkel megoldható :)

2014. febr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!