Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy nőnek már tudok nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek már tudok nemet mondani az jó jel?

Figyelt kérdés
Barátkoztunk, megvezetett, néha kihasznált, ego booster voltam neki a semmiért, de a barátságot fenn akarta tartani! Tegnap hívott hogy beszélgessünk, kávézzunk együtt. Biztos hogy a lelki szemetes szerepet kaptam volna megint tőle. Már nem érdekel. Nem érzem már jól vele magam. Nemet mondtama találkára, amit eddig nem tudtam megtenni. Ez már jó jel? Kiábrándultam belőle?
febr. 27. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Egy férfi is mondhat nemet egy nőnek...
febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Jól tetted.
febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen jól csináltad.
febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Csak vigyázz, mert ilyenkor szoktak nekiállni játszmázni. Majd szépen előadja magát, hogy mennyire sajnálja, hogy lepattintottad, pedig ő közben rájött, hogy mégis csak szeretne tőled komolyat.

Erre te fellelkesülsz mert jól esik az egódnak és mégis csak nyitsz felé újra, aztán meg ő fog szépen lepattintani.


Ilyenbe szaladtam már bele én is. Nagyon sok nő nem bírja elviselni ha nemet mondanak neki. Még akkor sem ha egyébként nem kell nekik az adott férfi.

febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted! De sokkal korábban kellett volna repiteni az ilyet.

Van hova fejlödni.

febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
49%

Én egy ideje azt csinálom, hogyha néz egy nő / lány, metrón, villamoson miközben olvasok, akkor ránézek és direkt csúnyán nézek.

Jót tesz a lelkemnek, hogy azt üzenem nekik ezzel, hogy mi a fa**t bámulsz.

Persze biztos leszólnak majd sokan most. Én már rég kiábrándultam az egészből, különben is sokkal jobb egyedül. Nem vagy mások hülye szokásaihoz kötve, kötetlenül szeretkezhetsz nyugodtan, azt csinálsz, amit csak szeretnél.


Jól tetted amúgy. Nem kell mindig elérhetőnek lenni, nem a plüssmackója vagy, hogy egy üzenetre / hívásra rögtön odarepülj és legyen kivel összebújnia.

febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mihez képest...
febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A játszmái már nem érdekelnek hidegen hagynak! Próbalkozott nálam hogy jól nézek ki, helyes vagyok, mennyi nőnek tetszem a munkahelyen is stb stb. Ő is rámmozdult, de nem vettem akkor sem komolyan! Milyen jól tettem!
febr. 28. 06:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó jel mire?

Volt barátnővel barátkozni, kapcsolatot tartani időpazarlás. Ha nem működött, akkor le kell zárni.

febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Baratkoztatok, soha nem igert neked semmit, megis mit kepzelsz magadrol?
febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!