Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezeljem ezt a szituációt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a szituációt?

Figyelt kérdés
lassan 4 éve együtt vagyunk a párommal. 16-17évesek voltunk, amikor összejöttünk, érettségikor szakított velem 2 hónapra. Azalatt nem találkozott mással, mert elmondása szerint ,,túlságosan tisztelt" engem ahhoz. Novemberben egy depressziósabb epizódja alatt megint majdnem szakított velem de az 5 órás séta végén, rájött hogy erre nem áll készen és együtt is maradtunk. Azóta minden rendben volt, többször is mondta, hogy már nem érzi ezt a késztetést, hogy más emberekkel legyen egyáltalán. Egy utazás után kb 2 héttel ezelőtt, viszont nagyon távolságtartó lett velem. Nem válaszolt, de volt amikor kedves volt, volt amikor nem. Aztán felhívott és elmondta, hogy fél attól, hogy ez a kapcsolat olyan jó, hogy sokáig,évekig,örökké eltarthatna. Mondta, hogy tudja, hogy meg fogja bánni azt, hogy elenged és 1000%ig biztos benne, hogy gyűlölni fogja magát. Viszont, nem így képzelte a fiatal éveit. Mondtam, hogy találkozzunk beszéljük meg, de nem akart mert tudja, hogy amint találkozunk belémesik és ezzel minden vissza a régi kerékvágásba amit ő nem akar. Mondtam, hogy adok neki időt, azt mondta az nem ugyan olyan mintha egyedül lenne. Azt mondta, hogy amikor együtt vagyunk, tudja hogy szeret és velem akar lenni, akkor nem tudja amikor egyedül van. Szeretni akkor is szeret de előjön belőle ez az érzés,hogy fiatal ehhez. Tudok ezzel bármit csinálni? Volt bárki hasonló szituációban? Nagyon fáj és kétségbe is vagyok esve, pont azért mert tudom, hogy amúgy mennyire jól megvagyunk, most költöztünk volna össze és terveztük az életet és tudom, hogy komolyan gondolta. Tudok bármit csinálni?

márc. 1. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ami neked nem jó az nem jó...elkell engedni. Gondolom teis fiatal vagy.
márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne legyél ilyen erőszakos. Joga van szakítani.

És igazából éretten áll a problémához. Nem mindenki akarja komoly kapcsolatban tölteni a fiatalságát, ez teljesen érthető. Én abban töltöttem, és valóban kicsit bánom.

Ő menni akar, ha ráerőlteted magad, attól nem akar majd békülni. Fogadd el a szakítást, legalább te is hamarabb leszel túl rajta.

márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem gondolnám, hogy ráerőltetem magam. Novemberben is amikor találkoztunk, elmondta ugyan ezt, én mondtam hogy akkor legyen ennek most vége, mert ez nem fog csak úgy elmúlni ez az érzés ő pedig ettől megijedt és visszaszívta az egészet. Most se biztos, semmibe mert közbe nem akarja elengedni. De valószínűleg én fogom azt mondani, hogy akkor hagyjuk élje ki magát,21 év körül vagyunk, ha rájön hogy neki nem ez az életforma kell úgyis visszatalál
márc. 1. 10:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak amikor ezt megmondom neki, mindig bepánikol, hogy de hát ő nem tudja elképzelni azt, hogy más emberrel élje le az életét és utálni fogja magát, ha elenged. Ezért nehéz nekem is meghozni ezt a döntést.
márc. 1. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami már egyszer elromlott... Nem érdemes újrakezdeni.

38/F

márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!