Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen szituacio? Higyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szituacio? Higyen kezeljem? Velemenyed errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés

En egy 24eves no vagyok es gyerekekkel foglalkozom. Plusz recepcios vagyok ugyanitt, tehar sok emberrel talalkozom.

Persze a legtobbel elbeszelgetek meg sok a torzsvendeg.


De van egy ferfi aki szinten gyerekekkel jar be hozzank. Es az elejen meg el is beszelgettem a pasival. A kislanyok is aranyosak stb.

De kezdett a ferfi tulzasba esni mert megtalalt facen bejelolt es mivel publikus volt a telefonszamom, igy hetente felhivott...kerdezgette mizu velem..mikor folgozom stb.

Vegul letiltottam mert zavart es finoman mondtam neki hogy O vendeg nem a pasim.

Plusz van parom akit szeretek.

Tehat kozoltem vele a dolgokat.

De nem allt le.


Multheten szinten beugrott hozzam hozta a gyerekeket is... Nyomta a szoveget ott nekem... Es fura volt a szitubde boldog is voltam mert beallitott a parom.

Kicsit meglepodott a pasas de elbeszelgettek.

TEHAT TUDJA H VAN PASIM.


de ha nem lenne pasim akkor se lenne az esetem ,mert az apam lehetne a maga 45evevel.

Plusz khmmm... Kb 160kg. Es fuj.

Tehat rendes de ciki a pasi.


O is lathatta hogy a parom kigyurt.fiatal. igenyes stb. Nem is ertem...

De ami most tortenik az nekem minden hataron tulmegy...

Ezeb a heten a pasi napi rendszeresseggel bejarkal a munkahelyemre hozzam. CSAK UGY. A gyerekek nelkul... Tehat direkt miattam jon be.


Es ami kiverte nalam a biztositekot hogy HOZOTT NEKEM SUTEMENYT A CUKRASZDABOL.

amikor meglattam nagyon kellemetlen volt.

Megjegyzem egy draga cukraszdabol hozta es tudom hogy onnan egy szelet torta 500Ft minimum.


Mondta hogy hozott nekem sutemenyt mert latta hogy multkor hozott nekem a pasim fagyit.

Nagyon begurultam. Mondtam hogy az mas mert a pasim...de O csak egy vendeg vagy ismeros...es nekem kellenek ilyenek tole mert nekem ez kellemetlen.

Erre elkezdett rohogni es mondta hogy "egeszsegemre"


Tehat szerintem el se jutott azvagyaig amit mondtam neki.


Itthon mindezt elmeseltem a paromnak


Ezt a viselkedest mar O is furcsallja.


Tehat nagyon rossz erzes nekem.


En ertem felre, vagy tenyleg gaz a pasas?


Tehat en 24vagyok. A ferfi 45.

A parom 30.


2016. aug. 13. 10:49
1 2 3
 1/23 fru_ ***** válasza:
100%

Nagyon gáz a pasi, mindegy ki hány éves és hány kiló.

Valami biztonsági izé nincs nálatok, hogy amikor csak úgy jön be, akkor ki is kísérnék?

Azt azért nem tanácsolom, hogy a párod rendezze len, mert hát a munkahelyed...

De az jó, hogy elmondtad neki.

2016. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 RRR ***** válasza:
a pasi chip hibás.....nehezen fogod magadról levakarni,,,,kell a párod segítsége is valószínű,mert ez az izé semmit se fog felfogni,bármit is mondasz neki...
2016. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Titusztitusz ***** válasza:
Ne legyenek kétségeid:Ez az ürge NAGYON "GÁZ"...Nagyon-nagyon az...Szóval ha jót akarsz magadnak,MINDEN MÓDON próbáld meg kerülni, ahogy csak bírod...
2016. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Elnezest az elirasokert.


Nem nagy a hely ahol dolgozom tehat nincsen biztonsagi emberunk.


A pasi azert jon be mert elmobdasa szerint latja a kocsimat a parkoloba...tehat rendesen leskelodik utanam????


Szoval kitalaltam hogy mashol allok majd meg.


De meginkabb duhbe jovok ha arra gondolok h bujkalnom kell.

2016. aug. 13. 11:00
 5/23 RRR ***** válasza:

ne bujkálj

mindig határozottan utasítsd el és nézz át rajta....ne is mondj neki többet annál,hogy húzzon a francba,mert hánysz tőle

2016. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 fru_ ***** válasza:
100%

Ne bujkálj, mond meg neki, hogy te dolgozni jársz oda, ő meg a gyerekei miatt, más meg nincs.

A süteményt meg add vissza, vagy hagy ott, ahova teszi.

2016. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Amugy persze h elmondom a paromnak.

Tudja O is h egy ilyen emberre nem kell feltekenynek lennie. Sot nem is az. De lattam h zavarja amikor beszeltem errol neki tegnap.

De nem akarok jelenetet h bejon es leosztja a pasit...csak a munkahelyem.



De azt nem fogom fel h a ferfi nem erti hogy nem vele vagyok kedves HANEM MINDENKIVEL mert ezert kapom a jattot es ezert vagyok recepcios es ez a dolgom??? Az emberkozpontusag???


Ha vkivel kedves vagyok akkor minek kell felreertenie mint egy dedos tininek??

A csajokkal is kedves es elozekeny vagyok akkor azok miert nem gondoljak h leszbi lettem??

2016. aug. 13. 11:09
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Közöld vele, hogy ha nem fejezi be, akkor fel fogod jelenteni zaklatásért. Ha ettől nem jön meg az esze, akkor tényleg fel kell jelentened, és kérhetsz ellene távoltartási végzést.
2016. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 RRR ***** válasza:

persze,ez a munkád része

de ő hibás....másképpen értelmezi-te

sajnos....

2016. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...NEM KELL BUJKÁLNOD a tróger elöl,CSAK azt kell tenned mindig,hogy NEM ÁLLSZ VELE SZÓBA...Vagyha ezt ilyen-olyan okok miatt nincs mód megtenni,akkor VEGYÉL FEL OLYAN UTÁLKOZÓ,UNDORODÓ ARCOT-TEKINTETET AMILYET CSAK BÍRSZ...Ha másnem,gyakorold a dolgot tükör előtt...Ha kellően utálkozó képet fogol bírni vágni,ahányszor csak a szemed elé kerül az ürge,hidd el ha mondom:Hamar eltakarodik majd a közeledböl...
2016. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!