Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás ok nálatok férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás ok nálatok férfiak ha a nő nem hajlandó orális szexre?

Figyelt kérdés
Találkoztam már ilyen nővel...nem hajlandó nem szereti csinálni
márc. 5. 06:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Nálam ez nagyban függ az oka miatt. Ha nem szereti/rossz élményei vannak vagy öklendezik a szájába vett dolgoktól akkor elfogadnám és nem szakítanék, de hogyha az a gondja, hogy szerinte ez megalázó akkor viszont valószínűleg szakítanék, ha nem is pontosan ezért, de hogyha egy ilyen "alap" dolgot valaki megalázónak tart akkor szerintem biztos, hogy csomó minden másban is látna olyat ami nincs is ott és nem passzolnánk szexuális vágyak terén. Ez pedig egy kapcsolatban gyilkos dolog.
márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Nálam eléggé szerves része, nyilván kölcsönösen. Valószínűleg nem illenénk össze.
márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Több kapcsolatom.volt. az első kapcsolatomban kötelező volt csinálnom ha skarom ha nem. Sajnos arra a szintre jutottam hogy már sírva csináltam sokszor. A második kapcsolatomnàl kezdődött a gond. A fiú megkért rá én elkezdtem szorongani és lehánytam a faszát smint a számba vettem. A férjemnek is megpróbáltam egyszer ugyan ez történt.


Eddig mindenki elfogadta na jó az alja tahó parasztok próbálták erőltetni.

márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem igénylem, így számomra nem szakító ok.
márc. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Én szivesen csinálom, csak nekem ne akarja, mert k*rva undorito.

32N

márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
3%

Egy egészséges hetero nő, aki szereti a szexet, a párját, nem undorodhat tőle.

De amelyik sérült, meg valami baja van, azt jobb hanyagolni.

Sosem tettem kötelezővé, meg írtam elő, de már eleve aki így nyilatkozik "lehánytam a faszát " az kuka, keressen más hobbit magának, vagy éljen a gyerekeinek, de férfit ne akarjon maga mellé már. Lejárt a lemeze, ennyi.

márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Undorító az a pasi aki ezt elvárja

Én sosem erőltetném nőnél

márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

#6

Még szerencse hogy nem minden férfi egyformán gondolkozik.

Minden rendben van velem csak nem tudtam feldolgozni hogy orális erőszakot tettek velem. Pontosan ezért szorongok és jön a hányás.

Miért ne akarhatnék magamnak férfit? Ez a férfi szeret sok másfèleképpen pótlom ezt a kis hiányosságot.

Tudod nem mindenkit érdekel az orális szex.

Vagy akkor 17 éves koromtól nem kellett volna ismerkednem hiszen onnantól öklendezek psichésen tőle? Nem tudom neked mi bajod van hogy másba bele állsz.

márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatomban tettem meg párszor, de undorodom a testnedvektől, ezért az sem érdekel, ha emiatt egyedül maradok🤷‍♀️
márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!