Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit adtok visszaadni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtok visszaadni szakítás után?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy alakul, hogy egy nagy szerelem er veget. Ketten szurtuk el, ebben egeszen biztos vagyok. Ahogy abban is, hogy nincsenek iranta nehez erzeseim, boldogsaggal tudok es fogok visszagondolni az egyutt toltott idore. Bizonyos alkalmakra adtunk egymasnak szivbol jövő és/vagy személyes aprósagokat. Soha nem adtunk egymasnak semmi nagy dolgot, a mi kapcsolatunk nem erre epult.

Tehat az a kerdesem, hogy ilyen dolgokat visszaadnatok, hogy szivecskes parna, a szivecskehez tartozo kulcs stb, tehat a jelkepes ajandekokat? Kaptam tole kozos fenykepet, azt megtartom, mert az mégiscsak szemelyes es az egy masik kategoria.

Nyilvan a ruhait is visszaadom.



márc. 5. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%

Nekem így ért véget a kapcsolat.

Elfelejtette hogy odaköltöztettem magamhoz Győrbe ő meg a Nyírségből jött az anyjáéktól.

Évek alatt azt hitte övé minden majd egy nap mondtam neki hogy mindent rakjon táskába hívja fel az apját azt mehet haza.

Ekkor leesett neki mi van volt sírás rívás.

Megkönnyítettem neki a dolgokat.

Volt egy hatalmas épített kandalló a nappaliban ide bedobáltam minden kacatját majd gázpörkölővel alágyújtottam.

Utána meg is lendült csomagolni egyből.

Két kocsival jöttek érte mert annyi cucca volt az évek során amiket összevásárolt.

márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot nem, de a személyes cuccait, amik nálad vannak (ruha, papucs, esernyő, tisztálkodási szerek, telefon töltő...).
márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Csak azt kell vissza adni amit kölcsönbe adott, amit nem kölcsönbe azt nem kell. Sőt én úgy tanultam, hogy nem illik.

Akkor sem ha laptopot, esetleg autót, ne adj isten házat ajándékozott neked.


Nagyapám mondta anno, ha megkínalsz valakit, ne csodálkozz ha elfogadja. Tehát csak akkor kínálj meg, vagy ez esetben ajándékozz meg valakit, ha szívből adod.

márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam semmit, ami ajándék, mihez kezdjen vele, adja oda a következőnek? :D Én a mai napig használok ezt-azt, ami olyan, szívecskés párnán aludtam, amíg szét nem ment, szivecskés bögréből iszom, stb. Ezek csak tárgyak.
márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
#1, qrva büszke vagy magadra, gondolom...
márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Hízott is a májam egyből vagy két kilót.

Utána már csak olyan nővel kezdtem akinek volt háza autója nem olyannal aki az anyja mellőle akar elköltözni nyugatra.

márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Tudom, hogy az szokott ilyenkor lenni az alpszotri hogy a kislány a szülőktől az idősebb faszijához elköltözik.


De ennek ellenére, én vagyok az egyetlen aki úgy érzi, az 1es válaszoló történetében az 1es válaszoló a csaj?

márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Oh akkor tévedtem, akkor egyszerűen csak van egybkis férfiatlan vibe
márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Én tőle soha semmit nem kaptam, így nem volt mit visszaadni. Ő kezdte el visszahordozni a drága cuccokat, én meg visszavitettem vele
márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt néhány olcsó Jancsi , nem volt mit visszaadni 😂

Ha a férjemtől elválnék, nem kérné vissza mondjuk se a tűzhelyet, se az aranyakat , se autót, bár mind2 a nevemen van, itthagynám neki az egyiket.

márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!