Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszakérjem a jegygyűrűt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakérjem a jegygyűrűt? Szakitottunk, de magától nem adta vissza. Szerintem illő lenne ebben az esetben visszaadnia, főleg hogy szakítás utan 2 héttel már más férfival volt.

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kérd
2020. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van az a mondás, hogy illik visszaadni, de nem illik visszakérni. Viszont ez egy 70e. Ft.-os gyűrű, ő pedig már nem lesz a feleségem soha, így szerintem nem illeti őt egyáltalán.
2020. márc. 5. 17:28
 3/7 October15 ***** válasza:
84%

Háááát... necces.

Kvázi ajándék úgyhogy nem illik, másrészről meg jeggyűrű úgyhogy igazából szerintem visszakérheted ha akarod, de nem az ára a lényeg hanem, hogy miért adtad neki.


Ha visszakéred akkor azt viszont tedd normálisan. Lehetőleg ezt a 70k-s sztorit hanyagold, tök fölöslegesen rugdosnátok egymást a semmiért.

2020. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
sztem engedd el. 70k nem a vilag. es nyugodjal meg, ha 2 hettel utana mas kannal volt, akkor mar 2 hettel elotte is...
2020. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Egy próbát megér.

Mondjuk szerintem sem kéne megtartania. Én legalábbis nem tudnám, nem lenne pofám ilyeb drága dolgot nem visszaadni.

31n

2020. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem szakítottatok, hanem ő szakított. Ezért nem adta vissza, téged meg bánt ez. Ha te szakítottál volna, nem kéred vissza.
2020. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Neki kéne visszaadnia, ha lenne benne ennyi gerinc. De gondolom, ez nem fog megtörténni.

Jöhetünk itt ezzel, hogy ajándék volt, de ebben az esetben ez nem szép véget ért, ahol azt mondom, tartsa meg, mert én adtam. Itt visszakérném.

2020. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!