Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor minden tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor minden tőle kapott ajándékot visszaadni bunkóság?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes visszaadni mindent, ő se tudna velük mit kezdeni max fájna nekik. Én csak azt adtam vissza amiről tudtam, hogy drága és mivel én nem fogom hasznát venni nála ne menjen kárba esetleg. 22F
2017. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
én mindent kidobáltam
2017. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság csak felesleges, nagy valószínűséggel el sem fogja fogadni.

Értelmetlen.

Most adjak vissza egy férfi pólót, vagy egy sálat? Vagy egy mézeskalácsszívet amin a nevem van? Egy férfi parfümöt, amiből már hiányzik valamennyi, vagy a nekem saját kezével készített adventi naptárban lévő kedves kis üzeneteket tartalmazó cetliket?

Ezek mind szép emlékek, eszemben sincs megválni tőlük :)

2017. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hülyeség. Mit fog kezdeni egy női felsővel, a csokit meg úgyis megetted.


Ilyenkor kétféle dolgot szoktak visszaadni, az egyik ami valamilyen kötődéssel bír. Pl ha neked adta a nagymamája nyakláncát, vagy valami egyéb relikviát, azt illik visszaadni.


Másrészt ha valami nagy értékű ajándékot kaptál tőle (főként, ha az nem sokkal a szakítás előtt volt), pl egy kocsit.


De szimpla, átlagos ajándékokat felesleges visszaadni, nem is várja el a másik, hogy összeszedj egy könyvet vagy valami hasonlót, ez elég gyerekes lenne, amikor még egy 200 forintos tollat is visszaadnak egymásnak.



Jah, és kidobálni is gyerekes viselkedés, ott, és akkor amikor kaptad az életed része volt, én például kaptam barátnőtől nagyon jó könyvet, ami azóta is fontos, pedig maga a kapcsolat már régen véget ért, és csak egy emlék, nem tartjuk a kontaktot.

2017. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is, de egy barátnőm ezt tenné,.Illetve ezt szokta tenni.

Meglepett.

2017. nov. 26. 13:03
 6/8 Lyllus94 válasza:
visszakérni nagyobb bunkóság...
2017. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ad vissza neki mert ha ö szakitott veled akkor megtudja hogy neked milyen érzés volt hogy elhagyot vagy ha te szakittotál vele akkor ne dobd ki hanem próbáld megbeszéni vele kérlek szépen
2017. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el. Csináljon vele, amit akar.
2017. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!