Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van felháborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van felháborodva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23/F vagyok. Két hónapja szakítottunk a már volt barátnőmmel, három évig voltunk együtt. Ő szerette volna, ha jóban maradunk, nekem sem volt ellenemre. Ma reggel rámírt, hogy tegnap Nőnapon miért nem köszöntöttem fel. Eléggé meglepett a kérdés, de őszintén válaszoltam, hogy mivel már nem vagyunk együtt, miért köszönteném fel Nőnapon? Majd hozzátettem, hogy én nem sem várom el, hogy Férfinapon felköszöntsön, úgy főleg nem, hogy már nem vagyunk együtt. Erre most fel van háborodva... Attól tartok, még akar tőlem valamit... Vagy?


márc. 9. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar, csak szarul esett az egójának, hogy nem kaparsz utána
márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Valld be neki, "bocs, randin voltam és nem figyeltem a mobilom".

Nem ő a világod közepe.

Mellesleg ez csak egy ürügy ... elég gáz, ha egy nő attól érzi magát jól, ha valaki megírja neki online, hogy "boldog nőnapot", amit kb millió másik nő is megkap aznap, semmi személyes (nem születésnapról van szó, mégcsak nem is névnapról)

Ez csak ürügy arra, hogy lebaszhasson a semmiért, hogy reakciót váltson ki belőled, hogy magyarázkodj, bocsánatot kérj, stb... semmi más értelme ezt kikérnie. Hacsak nem tényleg annyi értelme van, hogy élettelen és egy ilyen jelentéktelen napon igényli a jelentéktelen online 2 szavas üzeneteket

márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Azért van felháborodva, mert te a felköszöntést is érdekből teszed, és tetted ezt az elmúlt 3 évben is.


Magára haragszik, hogy ennyire félreismert.

márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

3as, igazad van, hiába vége a kapcsolatnak, azt ugyanúgy fenn kell tartania egyoldalúan gesztusokkal. Köszöntse fel mindennap, vigyen neki virágot, vegyen neki ajándékokat...


Mellesleg nőnapról volt szó, nem egy személyes születésnapról.

márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
#3 A te csodálatos logikádon alapulva, akkor a kérdezőnek ugyanúgy le kéne feküdnie az exével, szájon kéne csókolnia ha találkoznak, reggelit kéne vinnie neki az ágyba stb. annak ellenére, hogy már nincsenek együtt, mert ezeket ugye nem érdekből csinálja az ember... 🤦‍♂️
márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha jóban maradtatok, és mint írod ez neked sem volt ellenedre, akkor illett volna felköszönteni. Ez nőnap, minden nőnek jár, nem valantin nap, amikor a szerelmesek köszöntik egymást. Érted egyáltalán a különbséget!
márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os, remélem te is minden nőismerősödet zargattad jelentéktelen privát üzenettel hogy boldog nőnapot.
márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os, értem mire gondolsz. De az ünnepek különleges napok nem? Én ezért a nőnapot csak annak a nőnek szánom, akivel együtt vagyok, vagy akarok tőle valamit, mert ő nekem a "NŐ", a többi nő meg semleges. Akkor őket miért? Ahogy az anyák napján is csak a saját anyámat köszöntöttem fel (amíg élt), mert ő volt nekem az "ANYA". Ez a különbség.
márc. 9. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk lehet kiröhögtem volna, hogyha szakítás után nekiáll ilyesmin hisztizni :D


De komolyan, ez milyen gáz hozzáállás már - vagy innentől kezdve minden évben minden ünnepen meg kell köszöntsd?

márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Oke, értem, hogy anyák napján csak a saját anyukádat köszöntöd (köszöntötted)

De ez nem nőd napja, hanem nők napja. Ahol minden nőt illik köszönteni. Legyen az idős, fiatal. Akkor te a munkahelyeden sem köszöntöd a nőket, vagy ha van nővéred, húgod? Érdekes, nálunk a munkahelyen is jár a nőknek egy szál virág vagy egy kis szelet csoki. Nem kell nagy dologra gondolni. De még iskolában is úgy neveltek, hogy a lányokat köszöntötték.

Persze nem kell minden ex-et. De ha ti elvileg jóban maradtatok, akkor simán belefért volna...

márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!