Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van felháborodva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van felháborodva az exem, ha ő szakított?

Figyelt kérdés

Az exem egy hónapja dobott ki a kék-fehér közösségi oldalon arra hivatkozva, hogy nem tudunk találkozni (tudtunk volna, csak ő nem fog este buszra ülni) és ez így nem jó, meg amúgy is kihűltek az érzések (fél év után ha kihűl, akkor miről beszélünk?).


Az utolsó hetekben állandóan gyötört, folyamatosan gyomorgörcsöm volt, hogy ha végre beszélünk akkor is mibe fog belekötni. Tudom, hogy én sem vagyok hibátlan, de amit ő művelt az kritikán aluli. Arra játszott, hogy én szakítsak, ezért a fizikai erőszakon és a megcsaláson kívül MINDENT bevetett. Egy hónap alatt annyira kikészültem, hogy nem tudtam aludni, a munkahelyemen is állandóan feszült voltam, féltem, hogy a kimerültség-kialvatlanság miatt hibázok.


A szakítás után pár napig padlón voltam, aztán rájöttem, hogy sokkal jobb így nekem. Nem szenvedek, nincs gyomorgörcsöm, nem vagyok idegbeteg. Ő sem hiányzik, sajnos elérte, hogy megutáljam.


Viszont ő fel van háborodva, hogy én nem vagyok összetörve. Lényegében elvárná, hogy kaparjam az ajtót és nyaljam a küszöböt és könyörögjek, hogy fogadjon vissza.


Miért csinálja ezt? Ha annyira elege volt belőlem, akkor miért kell ez a fesztivál? Vagy a hiúságán esett csorba?


Felnőtt emberek vagyunk, nem tinik. Én 26N, ő 27F.



2014. nov. 30. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem foglalkoznék azzal, hogy MOST mi a baja, szakítottatok, attól ekzdve letiltod és kész.
2014. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De te ezzel mit foglalkozol?Tiltsd le,zárd ki az életedből és slussz.
2014. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy egy ilyen ex mit miért csinál? Letiltod, email címét és telefonszámát blokkolod. Pukkadjon meg.
2014. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy tiltsd le a fenébe. Ahogy írod, az egész nem is volt annyira jó, ráadásul ha volt benne ennyi gerinc, hogy a fb-n dobott, akkor végképp nem érdemel annyit se, hogy elolvasd, amit írkál. Unfriend, block és csókolom.
2014. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én röhögnék rajta egyet, és bocsi hogy ezt mondom, de rosszul írtad, Te felnőtt ember vagy, na de az exed.. mint valami kis 15 éves hülyegyerek, nehogymár ő legyen felháborodva...
2014. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem mi a p----nak beszélsz még vele?
2014. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Orulj, hogy igy megusztad a szakitast tiltsd le, ne kommunikalj vele es kesz, gyötrődjön ő
2014. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hagyd a francba és kész. Ha ő minden ok nélkül csak bántott téged, akkor még mit akar? Ráadásul nem is hiányzik neked, így nem téma hogy ignorálni kell.
2014. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az exed egy gyerekes p.cs aki nem tudja elviselni, ha a dolgok nem úgy alakulnak ahogy ő akarja.

Én azt tanácsolom, hogy röhögj a képébe aztán hagyd a francba, majd kitombolja magát aztán továbblép. Vagy nem. Ő baja, nem a tied.

2014. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel az már téged, hogy ő mit akar, mit várna el? Ha zaklat tiltsd le, ne foglalkozz vele. Örülj, hogy megszabadultál tőle, nem értem, miért foglalkozol még vele.

Eszedbe ne jusson még, hogy bármilyen formában közöd legyen hozzá, ha jót akarsz magadnak.

2014. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!