Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nárcisztikus, szexmanias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus, szexmanias, perverz embert mivel lehet lelombozni, hogy elfelejtse az érdeklődést? Én gondolok itt dolgokra, de kiváncsi lennék tudtok-e még vmit

Figyelt kérdés

márc. 17. 07:17
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nem veszek róla tudomást, de ez feltüzeli úgy látszik
márc. 17. 07:18
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy feltüzeli. Egy nárcisztikus mindig tudja, hogy mikor kell másba energiát fektetni.
márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan ahogy a 2# írja !

Kedves kérdező régen tesz rád ez az illető mindentéren magasról ha nárci.

márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kap ingereket akkor felejtenek. Tehát no kontakt nem lát vizuálisan se pl tiltva van közösségin is nem irsz nem hovod teljesen ha feltudsz szívódni.


Ezeknél olyanok a nők mint a diafilmek. Amig az egyiket vetítik neki addig azon őrjöng. De ha az felszivódik es fekete a kép nincs min őrjingeni(ilyenkor másoktól él a pletykákbol stb vegetál csak), de rákenyszerul lapozni(de amúgy is keresnek másokat) es amikor vált a diafilm masik nőre, akkor afelé kezd őrjöngeni.


A bejövő ingerek vezetik őket.


Nokontakttal ingerek nélkül megszünnek. Az táplálja csak őket ha reagálsz. Vagy fel tud idegesiteni. Vagy meg tud félemlíteni vagy a mézes máz manipulációkkal tud etetni. A reakciók nekik az üzemanyag.

márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenre pl iskolai bobbing vagy munkahelyi bántalmazásra is érvényes. Ha nem vagy a szemük elott nincsenek reakciod egy közömbös "fal" vagy, se negativ se pozitiv(szürke kő technika), akkor másra vagy másba kezdik kivetíteni a toxic dolgaikat.
márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ertem akkor. Mert csak utána keres mikor meglát.
márc. 17. 07:29
 7/34 A kérdező kommentje:
Gondoltam itt, ha beszélünk majd beadom neki, hogy kipakoltak belülről. Szerintetek? Ez szerintem elriasztja tőlem
márc. 17. 07:32
 8/34 anonim ***** válasza:
48%
Egy nagy t*nrúgással.
márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Az nem riasztja el őket. Annak örülni fog, hogy bármikor felelősség nélkül d.ghat veled.
márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
:( akkor azt mondom hogy nemibeteg vagyok
márc. 17. 07:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!