Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom random szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom random szakított valakik szerint nárcisztikus jele lehet?

Figyelt kérdés

2 alkalommal szakított a barátnőm,de minden előzmény nélkül. Rá háromnegyed évre békülni akart,megtörtént,mert szerettem. És most újra csak úgy pár hónapra,kaptam egy sms-t hogy ennyi,persze írt "indoklást".

Utána meg úgy ahogy kontaktott tartott velem felhívott néha vagy megkért hívjam fel. Sírt,hogy ő az áldozat mindig mindenbe,meg hogy a szülei külön stb,meg tanácsokat kért néha. Most meg úgy viselkedik,mintha én ártottam volna neki.Mindon én ezt nem értem. Össze vissza viselkedik. Akár a kapcsolat alatt akár hogy ő szakított majd beállítja hogy én vagyok hunyó. Több ismerős szerint nem kizárható hogy valami nincs fent rendben. Most meg megint tetkókat csináltat,Piercinget,meg ilyen látványos dolgokat. Mintha valamiből ki akar tűnnni.De fiatal,alig múlt 20.


2023. okt. 29. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Borderline/depressziós inkább.
2023. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ló.
2023. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nyugodt, békés életed lehet ezután.
2023. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez messze nem elég egy nárcisztikus (meg igazából semmilyen más személyiségzavar) diagnózishoz, akkor se, ha manapság minden önző szemét emberre szeretik ráaggatni ezt a diagnózist.

Nem nárcisztikus, hanem 20 éves. Még éretlen, még buta, még önző, még nem látja át a dolgokat, még nem tudja mit akar. Ez nem teszi nárcisztikussá.

2023. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1# jogos igazad lehet. Erre nem gondoltam.


2# benne lehet akár.. bár ezt harmadjára most nem venném be.


3# szüleim/ rokonos is ezt mondják most. Hogy ha most nem is így látom majd meglátom később ezt.


4# Inkább igen én is erre hajlanék,hogy fiatal. Nárcisztikust úgy én se ismerném fel pontosan,csak ahogy mondogatták ismerősök.

2023. okt. 29. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valódi nárcisztikussal bajban lennél mert szétjászmázna, és olyan hullámvasútba kerülnél hogy igazából nem ő lenne aki szét lenne csúszva, hanem te. Nem rosszindulatból mondom ezt, hanem tapasztalatból.

4-essel értek egyet. Én is erre a két dologra gondoltam már a kérdésedet is olvasva. Az egyik hogy még nagyon fiatal, és érzelmileg éretlen. Az a 20 az nagyon változó időszak tud lenni. A másik egyértelmű dolog pedig hogy mentálisan instabil. De ők sokszor még sokkal kiegyensúlyozatlanabbak érzelmileg, meg jobban hatnak rájuk dolgok. És elég kaotikus időket élünk, szóval nem meglepő.

Javaslom próbálj vele őszintén és nyíltan beszélgetni ezekről a dolgokról. Vagy ha nem birod ezt az egészet ami zajlik (én megérteném ha nem birod, nem valami kellemes ez) akkor szakítsatok de végleg. Mert ez a fajta huza vona kényelmes lehet, de igazából mindkettőtöknek árt. És szintén tapasztalatból mondom neked ezt is.

2023. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# Rendben,elfogadom akkor:). Picit megijedtem,magamba kerestem a hibát hogy most mit csinálhattam neki. De akkor ez van,éljen ;). Nem haragszom meg semmi,persze nem esik jól
2023. okt. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!