Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nárcisztikus kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus kapcsolatból való kilépése utána nektek mi segített a lezárásban, hogy jobban legyetek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kapcsolatbol valo kilepes a legnehezebb, mivel joforman trauma kotes alakul ki, ami miatt vissza huz a szived hozza. Tudatossa kell tenned, hogy nem volt sok minden jo, sokat szenvedhettel. Idovel jobb lesz, es rajossz hogy mennyivel jobb pasik is leteznek, akiket nem az eltet, hogy beled rugjanak ott ahol faj


2 evig voltam kapcsolatban egy narcival, es igy is hosszu tavra megrontotta a mentalis allapotomat.


Az ido segit, ismerkedj es baratkozz, majd te is feleszmelsz, es utana eszedbe se fog jutni ilyen roncs emberek melle vetodni


19/N

2023. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/live/bx-55AS4IMI?feature=share


Nezd ezt a csatornat youtubon!!!ez segit

2023. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önismeret, bármilyen mennyiségben. Azért segít, mert felderíti a te családi viszonyaidat, ebből kifolyólag rájössz, hogy miért keveredtél bele egy ilyen kapcsolatba egy nárcisztikussal, megismerheted az ő történetét is, hogy miért lett ilyen, plusz megismered önmagad, rájössz, hogy ki vagy te, mire van igazából szükséged és megtudod "tanítani" magadat arra, hogy többé ne sétálj bele személyiségzavarral küzdő ember "csapdájába". Ez az egyetlen út.

Én anno pszichológussal kezdtem aki helyre rakott a depresszióból, aztán ő irányított át egy mentálhigiénés szakemberhez akivel meg elég komoly önismereti tréningen és trauma feldolgozáson vettem részt. Mikor a mentálhigiénés tanácsadásoknak is vége lettek én önszántamból mentem tovább coach-hoz, családállításra és mindenféle alternatív lélekgyógyászatra, nagyon sok könyvet olvasok és iszonyatosan sok podcastot hallgattam és hallgatok mai napig is youtubon, de nem a Bennfentes nárci akárkit, meg a nárcisz coach-ot, meg a többi no name gagyiságot, hanem pl. Orvos Tóth Noémi, Friderikusz, Geszti, Feldmár András, D.Tóth Kriszta, Csernus, Dr. Máté Gábor, Knapek Éva, Dr. Bánki György és még sorolhatnám.... nekik vannak nagyon jó adásaik, műsoraik személyiségzavarokról, önismeretről, lelkifejlődésről, belső utakról és pszichológiáról.

Az önismeret egy élethosszig tartó munka és nagyon jó dolog. Amióta belekezdtem a magammal való munkába a majdnem öngyilkosságtól eljutottam oda, hogy kiegyensúlyozott életet élek, van egy normális párkapcsolatom ahol abszolút egyenrangú társak vagyunk, nincsenek óriási problémák és szeretjük egymást. 40 éves vagyok, 4 évvel ezelőttig, csak bántalmazó kapcsolataim voltak, kiléptem az áldozat szerepből, megértettem, hogy miért tapadnak rám a bántalmazók és megértettem hogy én miért vonzódom hozzájuk, letettem a terheimet és "új életet kezdte"!

Szurkolok neked is, ha bele vágsz, ez egy nagyon izgalmas belső utazás lesz, néha nagyon nehéz lesz, de mindenképpen megéri. Hajrá :)

2023. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!