Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szóvá tettem egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tettem egy férfinak, hogy már az elején is mondta, hogy jól szórakozik velem és bánt, hogy miért voltam ilyen bolond, hogy belementem, erre én lettem leoltva és kiosztva, miért?

Figyelt kérdés
Szó szerint így mondta, és az általa elhangzottakra kiborult és letiltott. Értem, hogy az embereknek fáj a szembesítés, de miért abba rúgnak bele, aki a valóságot idézi vissza...

márc. 18. 07:15
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Cicàm, a legó nem beszél vissza.
márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mást jelent a jól szórakozik velem és a jól szórakozik rajtam. Nem értetted félre véletlenül?
márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
A leoltàs, kiosztàs végett màsra gondolnék #2.
márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
3# de lehet pont azért osztotta ki, mert nem ez az első esett, hogy félreértelmez vagy többet képzel bele, mint ami. A kérdező is úgy fogalmazott, hogy jól szórakozott vele. Az meg pont pozitív.
márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Jól szórakozik veled" nem egyenlő tényleg azzal, hogy "jól szórakozik rajtad" kérdező.
márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!