Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után szerelmes zenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szerelmes zenét küldött. Bolond?

Figyelt kérdés

4evíg voltunk együtt, ő szakított velem egy kreált ok miatt. Én kerestem 1szer,de nem reagált. Tegnap /pont aznap szakitottunk 2 hete/ küldött egy tok szerelmes zenét. Irtam neki, de megint nem reagál.

Minek küldte? Hogy hulyitsen?


2017. jan. 4. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2017. jan. 4. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

hát, akit lehet h..lyíteni?! téged lehet, hisz reagálsz rá!


minek írsz neki? minek érdekel, hogy mit küld?


zárd le a múltat és kezdj új életet!

2017. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért mert én szeretem és hiányzik?! Köszönöm hogy nem válaszoltál a kerdesre
2017. jan. 4. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól látja kegyed.

Ő szakított,egye meg amit főzött.

Új év,új kilátások.

Hagyd magad mögött a múltat,ne kínozd magad feleslegesen miatta.

2017. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Minek küldte? Hogy hulyitsen?"


erre jött a válaszom, amit írtam

azt hiszi, hogy visszamész hozzá, hisz szakítás után még írtál neki, a zenére is reagáltál, de ő meg nem reagált semmit


nem látod a fától az erdőt, h..lyére vesz téged! de te csak azzal takarózol, hogy szerelmes vagy belé és hiányzik! ő pont ezt használja ki!!!


ő aztán tényleg szerethet, ha szakított veled, és nem válaszol a leveleidre!!


nagyon naiv, éretlen kislány vagy még!


gondolkozz el az összefüggéseken és ne az érzelmeid vezessenek!


2-es válaszoló vagyok

2017. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!