Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után léptél túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után léptél túl az olyan kapcsolaton, amiben már régóta rosszul érezted magad, és tudtad, hogy vége lesz?

Figyelt kérdés

Már egy ève szenvedek a barátom mellett, csak rettegek a fájdalomtól… pedig màr nem vagyok belé szerelmes. Sokat bánt, unalmas is a kapcsolatunk, szex szinte nincs is köztünk (illetve nagyon ritkán). Sokáig reménykedtem, hogy javul a helyzet, ezért maradtam. Végül nem javult, szerintem őt nem is érdekli.

Ma akarom bejelenteni neki, hogy elköltözöm. Kíváncsi vagyok, hogy hasonló helyzetből mennyire léptetek ki könnyen, mennyi ideig fájt a dolog, ha egyáltalán fájt.


márc. 25. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal hamarabb. Nincs értelme ennek a kínlódásnak. A szakítást és ami ezzel jár, úgysem lehet megspórolni. Akkor meg jobb ezen mielőbb túlesni és elkezdeni feltöltődni.
márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel a szakítás előtt lezártam, csak az elbszott időt sajnáltam, megkönnyebbültem és örültem, hogy végre vége
márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3/4 évet bírtam így, aztán szakítottam. Annyi zavart picit egy ideig, hogy mivel az első kapcsolatom volt, rossz érzés volt, hogy nem mi lettünk azok, akik bebizonyították, hogy első kapcsolatból is lehet végig tartó szerelem, meg első szakítás mint olyan megviselt... de magán a kapcsolaton akkor már lelkiekben túl voltam lépve szép magyarosan megfogalmazva, amikor a szakítás történt.
márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedüllét volt a legrosszabb talán.


Nehezen foglaltam le magam.


Munkahelyemet leszámítva az volt a fő problémám, hogy túl sok időm volt gondolkodni és agyalni. Pokolian egyedül voltam. Ez volt a legnehezebb.Ezért volt nehéz.

márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

5 éves kapcsolatom volt.

Úgy a 4.év végén megváltozott. Ott már tudtam, hogy ott kellene hagynom. 1évig bíztam, reménykedtem, de csak mégrosszabb lett. Majd szakítottam.

Ez lassan 9 éve volt.

Azóta férjnél vagyok (7,5 éve vagyunk együtt), van 2 gyerekünk.


De az exem a mai paig nem tudtam elfelejteni 100%osan. Pedig megütött, megcsalt, megalázott. Hiába volt szar az utolsó év, az elötte 4 év nagyon jó volt, nagyon szerettem.


Az első év pokoli volt. végül pszichológus segített.

márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Csak azert híztam mert még nem volt más.
márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Jav: húztam az időt vele
márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!