Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keres folyamatosan az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres folyamatosan az exem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,exemmel 2 éve hogy vége van köztünk egy városban lakunk olyan helyen dolgozik hogy sajnos havonta egyszer ha nem többször találkozunk.Én letiltottam őt mindenhol mert rossz volt mikor a semmiből írt,nem tudok vele barát maradni annál én többet érzek és ezt el is mondtam neki hogy nekem ez rossz.Viszont mikor találkozunk mindig mondja hogy írt miért nem válaszolok,elmondom neki hogy le van tiltva látom rajta hogy rosszul esik neki.Gyötör a lelkiismeret és feloldom gondolván biztosan valami fontos dolog/segítséget kér (Nem gyűlölöm,ha bajban lenne segítenék neki)De nem fontos dolog és nincs is bajban csak érdeklődik hogy hogy vagyok.Kuldott egy screenshotot amin látom hogy minden hónapban írt minden héten amit én ugye nem láttam.Nem szeret engem legalábbis amiket vissza hallok éli a saját kis életét,jól megvan nélkülem.De akkor mégis miért keres engem annak ellenére is hogy leírtam neki amit érzek.Nem jó ha beszélünk és nem jó ha látom mert nagy szerelmem volt és fáj.Tovabb szeretnék lépni de folyamatosan vissza ránt a gödörbe ahonnan próbálok kijönni.Tudom nem szabad feloldanom stb…De az sem megoldás,valahogyan meg kéne vele értetnem hogy ne csinálja ezt és hogy egyáltalán miért csinálja ezt?!

márc. 30. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talomban tart, vagy egyszerűen nem tud tőled elszakadni teljesen.

Exem is hasonlókat csinált, ő nem keresett, de a semmiből bejelölt, bekövetett, nézegette a storyaimat, és ugyan ezt éreztem, hogy így nem tudom továbblépni rajta. Úgyhogy leírtam neki, hogy én nem barátkozok, úgyhogy ezt a talomban tartást felejtse el mert ez egy olyan játék amibe a másik sérül.

Írd le neki, hogy ne irogasson, hagyjon békén téged, ha kicsit is tisztel.

márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Az is lehet hogy még mindig szeret
márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbánta, és újból szeretné folytatni, vagy pedig ő nem szeretett annyira, és neki nem fáj, csak barátként akarja folytatni, nem akar teljesen elszakadni. Kérdés, ki szakított.
ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!