Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a nárcisztikustól a dolgaim?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal, hogy elmondom miért gondolom hogy nárcisztikus: minden apró dologért dicséretet várt, ugráltatott, dróton rángatott, kitalálta költözzek oda hozzá (nem tettem, viszont sok időt töltötte nála) aztán azt állította ő nem mondott ilyet, az ölelésért kb könyörögnöm kellett volna, a külvilágnak eljátszotta hogy mennyire odavan értem, kitalált dolgokat amikhez nekem alkalmazkodnom kellett (volna, mert egy idő után már besokalltam) pl x napig egyhuzamba legyek nála, majd hogy sokat vagyunk együtt, megvont minden alap érzelmi igényt tőlem, és amikor rákérdeztem hogy képzeli el ezt a "kapcsolatot" azt mondta nem tudja, nem tervez, szeret, szeret ölelni, jól erzi magát velem. Rákérdeztem hogy amikor ott vagyok, miért nem érzékelek ebből semmit sem? Erre dühös lett, hogy én kötekedem vele, ráérek butaságokon gondolkodni stb. Néha lement 2 éves gyerek szintre pl álomba kellett simogatnom stb. Lényeg, hogy amióta szembesítettem a realitással, azóta se híre se hamva. A telefont rám nyomja, kinyomja. 4 hónapot voltunk együtt, és teljesen megszüntem neki létezni amiatt hogy rendesen kiálltam az érdekeim mellett, és rákerdeztem hogyan képzeli el ezt az egészet? Namármost pár dolgom még nála van, amikre szükségem van. Hogyan tudnám visszakapni őket?
ápr. 2. 13:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld no kontakt módon. Vagy odaküldesz érte valami megbízható ismerőst, aki nem kíváncsi a hülyeségeire. Vagy pedig csomagküldés. Bár lehet akadékoskodni fog hogy csak személyesen hajlandó, akkor rajtad áll a döntés bevállalod-e. Ha igen akkor készülj az agymosásra, de hagyd hogy minden leperegjen, hozd a cuccod és viszlát.

A legrosszabb esetben ha nem túl értékes dolgok, akkor van hogy jobb otthagyni, mint kitenni újra magad a hülye agymosásoknak és bántásoknak.

ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Menj oda személyesen. Ha kell akkor valami férfi ismerőssel.
ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Semmilyen megkeresésemre nem reagál. Agyam nem bírja felfogni, hogy azért rágott be, mert kérdezni mertem a saját érzelmi biztonságom érdekében, hogy mennyire számithatok rá úgy, mint egy érzelmileg stabil, biztos pontra az életemben, jövömben. Az én életem neki semmi. Bemutatott mindenkinek. Családjának, rokononságnak stb. Erre amikor mertem az önmagamat érintő kérdéseket feltenni, szembesíteni őt a realitással, akkor meg kész, sosem léteztem. Fontos dolgaim vannak nála.
ápr. 2. 14:04
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora értékű dolgok vannak nála (mármint anyagi, és nem eszmei szempontból)


Ha több, mint 50.000, akkor megmondanám neki: vagy én megyek el értük, vagy én ÉS egy rendőr, mert ez bizony lopás, amivel már foglalkoznak is.


(Kisebb értéknél is megpróbálhatod - akár azt is, hogy tényleg odamész egy rendőrrel.)

ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Előzőnek igaza van.

Én is rendőrrel mennék.

Bár volt olyan eset h egy barátnőnél maradtak dolgaim és nem vette fel egy hétig a telefont.

Odamentem váratlanul, adta az ártatlant, beengedett és elhoztam a cuccaimat. Telefonttöltőm, márkás farmerom körömlakkom stb.

ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 gergelice16 ***** válasza:
84%

Én a rendőrt csak utolsó opcióként venném. Elsőként az a legjobb, amit #1-es írt. Keress egy közös ismerőst, és kérd meg, hogy járjon közre. Ha ez nem jön össze, menj el személyesen, csengess be. Ha nem reagál, hagyj neki egy levelet, amiben leírod, hogy többféleképpen kerested, és ha nem adja vissza a cuccaidat, rendőrrel mész. Ha esetleg ez sem válik be, akkor tényleg szólni kell a hatóságoknak.

0. lépés, hogy hagysz neki üzenetet valamilyen módon, de gondolom ezt már megtetted.

ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Pár ruhám, pipere dolgaim, és ami a legfontosabb: könyv. A könyvek a mindeneim.
ápr. 2. 14:13
 8/25 A kérdező kommentje:
6-os az a helyzet, hogy annyira jól színészkedett mindenkinek, hogy senki sem hinné el, hogy a 4 fal közt milyen! Nekem gyakran rémisztőek voltak a személyiségváltozasai egy napon belül akár többször is. Mint aki nincs ezen a bolygón.
ápr. 2. 14:15
 9/25 A kérdező kommentje:
A napokban hívtam többször is, sms-ben üzenetet is hagytam neki. Nulla reakció. Ő meg van sértődve mert bevittem neki az realitast azzal hogy szembesítettem az ellentmondásaival, és azzal hogy rákerdeztem hogyan képzeli el ezt az egészet? Hagyjam ezt abba, ráérek butaságokra gondolni.
ápr. 2. 14:19
 10/25 gergelice16 ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell magyarázkodnod. Kérd meg egy barátját, hogy segítsen neked elhozni a cuccaidat, mert nem akarsz vele találkozni. Szerintem segítene még akkor is, ha azt hiszi, hogy te vagy a hibás. Legrosszabb esetben rendőrrel is lehet fenyegetőzni (attól függetlenül, hogy valóban kijönnének-e).
ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!