Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen esetben, hogyan fogaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben, hogyan fogaljam neki össze, intelligensen, hogy úgy viselkedik mint egy pénzéhes nő?

Figyelt kérdés

Talalkozna velem de csak akkor ha kap tőlem egy drága ajándékot....

Korábban is megtette velem ezt akkor elmondtam neki, hogy csaló aki csak drága ajándékot vesz és így veszi le a nőket...

Természetesen egyszer megtette ezt egy 100 ezres ajándekkal

Mos ismét egy 100 ezres ajándékot kért, megvettem átadtam de csak azért hogy tudjam feljelentni

Találkozott velem élvezte az ajándékot rá egy nap múlva meg írta ne írjak soha mégegyszer....

1. Felfogom jelenteni mert szélhámos

2. Intelligensen elektromos neki mondani hogy viselkedik mint egy nő csak férfiban ha van ajándék találkozik velem ha nincs akkor nem...

Elveszi az ajándékot majd utánna meg írja ne írjak neki többet....

Amikor van ajándék akkor ír ha nincs vagy ha megkapja elküld.... ez csalás szerintem és szélhámos viselkedés


ápr. 2. 16:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog ezzel foglalkozni, maximum a rendőrség is jól kinevet.
ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Sugarbabym keresem, aki kihasznalna
ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod feljelenteni,mert nem bűncselekmény,amit elkövetett,csak szemétség.Elég aljas,az igaz.

Többet ne àllj vele szóba,tíltsd le mindenhol.Neki csak arra kellesz,hogy meg vedd a drága ajándékokat.

Minden bántás nélkül kérdem,nincs valami mentális betegséged?Ha igen kérj segítséget valakitől,ha valaki hasonlót szeretne tőled.Lehet más jobban átlátja a dolgokat.

ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem valami kitalált hülyeség, menj be a rendőrségre és jelentsd fel. Meséld el a sztorit ahogy itt is leírtad. Hadd legyen szegényeknek egy jó napjuk, szórakozzanak ey jót😂😂
ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
onszantadbol adtad te szerencsetlen.. en sem szeretem az ilyen noket, de itt te vagy a bolond egyedul.
ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Másnapos Sárkány ***** válasza:
77%

#14

-Tanúk?

-Vannak!

-Mégpedig?

-Kiírtam gyakorira!!! Mindenki láthatta!!

-Úgy értem igazi ta...

-MAGA A TÖRVÉNY ŐRE, HÁT VÉDJE A TÖRVÉNYT

-Kérem, nyugo..

-DE IDEJÖN B+ ÉS EVESZI A ZAJÁNDÉKOT!!

-De mivel vádolja po..

-ÉN BESZÉLEK! HÁ' EGY PÉNZÉHES NŐ!

-Fogd már be te fasz, ezt szerinted hol tiltja tör...

-VELEM TE NEM BESZÉLSZ ÍGY! RENDŐRT HÍVOK! RENDŐRT HÍVOK!

-ÉÉÉN VAGYOK A RENDŐR TE SZERENCSÉTLEN AGYHALOTT MAKI-KUKI!!! **bumm,bumm, buummm*** -Ezt neked, te nyomorult. Többé nem zaklatsz a marhaságoddal!

ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem adj még neki pár ajándékot. Nekem is kuldhetsz.
ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak kitaláció, mert ha tényleg létezel akkor az baromira kellemetlen :D És akkor írom a listát hogy én mit kérek tőled a semmiért cserébe ☺️
ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!