Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen esetben, hogyan fogaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben, hogyan fogaljam neki össze, intelligensen, hogy úgy viselkedik mint egy pénzéhes nő?

Figyelt kérdés

Talalkozna velem de csak akkor ha kap tőlem egy drága ajándékot....

Korábban is megtette velem ezt akkor elmondtam neki, hogy csaló aki csak drága ajándékot vesz és így veszi le a nőket...

Természetesen egyszer megtette ezt egy 100 ezres ajándekkal

Mos ismét egy 100 ezres ajándékot kért, megvettem átadtam de csak azért hogy tudjam feljelentni

Találkozott velem élvezte az ajándékot rá egy nap múlva meg írta ne írjak soha mégegyszer....

1. Felfogom jelenteni mert szélhámos

2. Intelligensen elektromos neki mondani hogy viselkedik mint egy nő csak férfiban ha van ajándék találkozik velem ha nincs akkor nem...

Elveszi az ajándékot majd utánna meg írja ne írjak neki többet....

Amikor van ajándék akkor ír ha nincs vagy ha megkapja elküld.... ez csalás szerintem és szélhámos viselkedés


ápr. 2. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy ő szélhámos, de hogy te tök hülye vagy az is fix 😂
ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye az írásokat fel fogom hasznalni ami alapján felfogom jelenteni ha eddig más nem tette meg. Én meg fogom.
ápr. 2. 16:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem tudod feljelenti. Nem vágott át, ő ajándékot kert, te odaadtad.

Jó nagy balek vagy

ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Ezen csak röhögni tudok :D Az ostobaságot igen magas szinten űzöd :D
ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ritka hülye vagy már bocs, ráadásul nő létedre egy pasinak hordod a százezres ajándékokat 😂😂


Igen, szemétség, de ezért nem tudod feljelenteni, semmilyen bűntettet nem követett el.


A Btk. 373. § (1) bekezdése szerint, csalást az követ el, aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.


Téged milyen tévedésbe ejtett? Pontosan tisztában voltál a szituációval, nyílt lapokkal játszott.

ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ajándék kapás nem bűncselekmeny. Jelentgetheted körbe fognak röhögni



De hogy nekem hogy nincs ennyi eszem a sok baromhoz igy levenni? Minek becsülettel élni szegényen. Semmi értelme.

ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Intelligensen biztos nem fogod tudni összefoglalni, mert már a leírásból kiderül, hogy teljesen degenerált vagy.
ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez csak kitalált történet, nem létezik ilyesmi a való életben? Nyugtass meg, hogy csak hülyéskedsz kérdező.
ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

Fúúú, most vagy nekem kell újra járnom az általánost, mert szövegértési problémáim vannak, vagy neked kell, mert egy katyvasz a kérdésed és több értelmezése is van. Szóval...

Drága ajándékot venni nem kell félned jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.

(örök kedvenc mondat amit minden helyzetre át lehet írni❤️️❤️️❤️️)

ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kussolj mert kifognak röhögni és mindenki tudni fogja hogy ostoba vagy.
ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!