Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezhet az, hogy egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az, hogy egy szakítás miatt minden érzelem eltűnt, rosszak és jók is?

Figyelt kérdés
Tavaly jöttünk össze a párommal,aki most már a volt párom. Ő akkor szakított a barátnőjével, aki egy elég toxikus ember volt én pedig egy nárcisztikus ember után próbáltam helyretenni magam. Összejöttünk, de (valószínűleg) a múltbeli sérelmek miatt nem tudtunk kompromisszumot kötni, nem tudtunk kötődni, elengedni magunkat, egyszerűen csak féltünk, de egyben magányosak is voltunk. Egy évig voltunk együtt, amit igazából végig veszekedtünk, de ettől függetlenül reménykedtem (meg ő is) hogy ebből valami jó is kisülhet. Hát nem így lett... Én nagyon vágytam a törődésre, figyelemre, sőt, kimondottan sokat igényeltem annak ellenére, hogy eredetileg nem vagyok ilyen. Ő viszont a barátokat, bulizást, szabadságot részesítette előnyben, de jó volt neki, hogy ott voltam mellette. Végül elváltak útjaink, de azt érzem, hogy minden érzelem eltűnt. Pár napig dühös voltam, hogy meddig vártam rá, mennyi áldozatot hoztam érte, mennyi mindent megtettem érte, de a düh is eltűnt. Szó szerint semmit nem érzek, se iránta, se mások iránt. Mintha megöltek volna bennem valamit. Ha most hirtelen betoppanna a világ legtökéletesebb ferfija, az sem érdekelne. Éreztetek már ilyet vagy hasonlót? Ez normális? Eddig egy szakítás után megnyugvást, tehermentességet vagy gyűlöletet, dühöt éreztem, de most tényleg semmit.
ápr. 9. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiürülés, kifáradás, apátia.

Nem kellene erőltetni, nem szabad mástól várni a megváltást.


Sérültek voltatok mindketten, de ez volt az egyetlen közös pont.


Nem voltatok egymáshoz valók.


Haolyat követelsz, amit a másik nem tud megadni, akkor nem őt kerested. Ennyi.


Éld a világod, olvass, tanulj, művelődj, járj társaságba , ismerkedj, érdeklődve fordulj mások iránt, építkezz.


Kapcsolatban sose követeld, amit a másik adottságainál fogva nem tud nyújtani. Akkor ne mélyülj el benne, lépj tovább.

ápr. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most pihenj egy kicsit. Törődj magaddal, merülj el az önismeretben. Nem kell elvárnod magadtól sokat jelenleg, csak épp ami éppen tőled telik. Ne bántsd magad. Csak próbáld élvezni az életed. Ilyen rövid időn belül két ekkora csapás elég kimerítő érzelmileg.
ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Egyik exem után is hasonlóképp volt.


Szomorú voltam ---> csalódott --> bánatos ---> aztán dühös lettem, haragudtam rá , szinte már gyűlöltem. ---> aztán már senki és semmi nem érdekelt.


Egyébként ahogy nálad is sok kapcsolat végződik így, pláne ha valaki 1 évig reménykedik...és meghal a remény is.


Nem kell aggódnod. elmúlik ez is.


Vannak akik hamarabb találnak valakit, vannak akik hosszú évekig nem.

ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ritka jelenség főleg ha megcsalás vagy bizalomvesztés van a háttérben. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, mindent megtettem azért ,hogy minél gyorsabban kitöröljem az emlékeimből. Ami rá emlékeztetett vagy tőle kaptam az mind ment a szemétbe, képek, videók, minden. Ezt így kell csinálni, van akire büszke vagyok hogy 1 pár voltunk és van akit el karok felejteni.
ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!