Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezhet hirtelen szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hirtelen szakítás hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amire tényleg nem számít az egyik fél. A másik fél minden előzmény nélkül beközli ezt, eddig nem szólt, hogy baja lenne.


Vagy minden esetben érzi az akivel szakítanak, hogy tényleg nem volt minden oké?


2023. jún. 12. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Létezik ilyen is. Az emberek ügyesen tudnak színlelni ám.
2023. jún. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Létezhet. Van ilyen, nem egy-nem kettő. És az is létezik, hogy ezekben a ritka esetekben kivétel nélkül iddővel évtizedekkel később kiszokott derülni, hogy a szakító fél jobban szerette az elhagyott félt, mint önmagát. Egykor-valaha-valamikor.


És bárki bármit is próbál kotorni a háttérben az elhagyó fél ellen,és próbálja azt mocskolni, és hazudozni róla orba-szájba, válogatott mocskos hazugságokkal, idővel a valódi igazság mindig fénylik mint a nap.


Az ármánykodóknak meg marad a sötétség.Az örök sötétség.

2023. jún. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik.


Van aki hónapokig hezitál a szakításon...és egyszer csak...najó nem bírom tovább

2023. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Mi most éltük át ezt


7 év, 2 gyerek.


Én igaz hónapokig könyörögtem, hogy nekem ez így nem jó. Változzon. Egyik fülén be, a másikon ki. Szerintem fel sem fogta.

Betellt a pohár. Én midig csak tűrtem, nyeltem, aztán besokalltam.

Egy veszekedés alkalmával kijelentettem elválok. Ő meg nézett rám, mint borjú az uj kapura, hogy "de miért?"

2023. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Létezik, de nagyon sokszor az a probléma, hogy a másik nem figyel oda, nem hallja meg, ha mondja neki a párja, hogy baj van. Utana meg szakít vele es hoppp hát ez de hirtelen volt... Aztán meg ugye könnyű ezt mondani, hogy derült égből villámcsapás.

Abból is adódhat, hogy oda is figyel, de nem veszi komolyan a másikat. Pl. Az egyik barátnőm már 3 évet panaszkodott pasijanak , hogy mostmár azért 8 év után össze kellene költözni. A pasi mindig hárított. Most meg hogy szakított barátnőm, eljátssza a tudatlan mártírt.

2023. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igaz amit az előző ír. Ha nem figyelünk oda nem vesszük észre a problémákat.

Én 1 hónapja szakítottam, 1 év után, kértem hogy ne csak néha találkozgassunk és csak este, hanem mutasson be a szüleinek is, menjünk együtt ide oda , és sokszor mondtam neki hogy passzívan áll mindenhez, nem udvarol. Hát most nem érti hogy mi ez a hirtelen szakítás. Nem hirtelen történt….

2023. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Ez többnyire azért váratlan, mert a másik fél nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni a jeleket. A dolog általában már egy ideje érik, aztán egyszer csak kirobban.

N

2023. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Velem is volt ilyen, hogy mondtam neki kb egy éven keresztül, hogy mi zavar, miben változtasson. Ilyenkor persze ő is mondott mindent, meg hogy szakítsunk akkor, "vagy megszoksz vagy megszöksz". Én megszöktem inkább. Akkor persze teljesen kivolt, hogy ennek nem volt semmi előzménye, nekünk tökéletes a kapcsolatunk, mindent meg tudtunk volna oldani, ő mindent megadott nekem, ő végig boldog volt. Aha :) Kapcsolat közben nem így tűnt, meg hát ugye nem hallotta meg, hogy mit mondok neki.
2023. jún. 12. 09:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában ez úgy működik, hogy a másik fél egyszerűen csak leszrja a párja kérését, "úgysem hagy el".


Aztán még neki lesz derült égből a villámcsapás, hogy de, a másik fél szakít - mily meglepő???


Exem is csak pislogott, mikor közöltem vele, hogy ma este már nem szeretném a lakásomban látni, mehet a haverjához.

Nem értette, pedig már jóval előtte mondtam neki, hogy mi zavar benne - egyre több minden - és ha nem változtat, nem csinálom tovább.


Mégis úgy meglepte, mintha nem tudom, milyen meglepetéssel álltam volna elő - szerintem csak szimplán nem hitte, hogy valóban szakítok :D

2023. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!