Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nő akit szerettem. Annyira nem vagyok jó az érzelmek kifejezésében. Ő nagyon is. Nekem hirtelen ijesztő volt a közelsége. Elkezdtem úgymond ignorálni, meg kevésbé írkálni neki. Amit úgy vett, hogy kezdek tőle eltávolodni. Amiből veszekedések lettek. Mivel féltem, hogy vége lesz és fájni fog ezért regisztráltam fb társkeresőre ahol elkezdtem csajokkal írogatni. De csak chat meg szexchat volt. Valahonnan megsejtette vagy nem tudom de írt egy olyan üzenetet, hogy betelt a pohár. Nem akar többé a játékom lenni stb. Természetesen erre nem írtam semmit mert nem volt sem erőm, sem kedvem veszekedni. Aztán már 3 hónapja nem beszélünk. De nincs letiltva meg semmi. Néha reagál a posztjaimra. Elkezdtem az elején bulizgatni, meg mutatni, hogy minden fasza. Kiràndulgattam meg ilyesmi. Ugye ezeket mind kiposztoltam és ő ezeket gondolom látta. Meg ilyen kondiba készült póló nélküli képeket a sztorimba. Hátha féltékeny lesz. 😅 Aztán ismerkedtem csajokkal meg ilyesmi, de semmi komoly. Rájöttem, hogy ő próbált velem foglalkozni de sokszor elviselhetetlen voltam. Nagyon sokat köszönhetek neki. Ugyan távkapcsolat volt de volt, hogy 2 hetet is együtt töltöttünk kettesben valahol. Mindig gondolt rám, valami ajándékkal mindig kedveskedett. Nem az a lehúzós volt mint a legtöbb csaj. Nem várt el semmit tőlem. Nem kellett mindent nekem fizetnem… Jó barátnő volt. Csak az a baj, erre most jöttem rá. 3 hónap után van értelme megkeresnem őt? 26 F , 25 N
ápr. 10. 03:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Keresd, legfeljebb ignorál téged. Szerintem megér egy próbát. Bár ha tiszteli saját magát, akkor soha nem áll veled szóba.
ápr. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul ha közölte a problémáját, amit hiányolt a kapcsolatotokban, hogy kb lesz*rtad a fejét, nemhogy változtattál volna rajta még jól bele is rúgtál és elkezdtel masokkal flörtölgetni. Mindezek után sem kértél bocsánatot, hanem provokáló képekkel próbálod féltékennyé tenni őt hónapokig, ami csak olaj a tűzre. Szerintem te egyáltalán nem vagy felnőtt egy kapcsolathoz! Neki meg, ahogy az előző is írta ha van esze nem nyúl ugyanabba a sz*rba mégegyszer, bár próbálkozhatsz, ebből is tanultál valamit legalább!
ápr. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Ha ertett volna a pszichologiahoz,nem veszekedett volna,h tavolodsz. Hanem tudta volna,h felsz a csalodastol. Megbeszelhettetek volna,ha lett volna bennetek alazat. Illetve ha megertett volna,megbocsajtott volna.

Megtanulhazod,hogy erdemes oszintenek lenni kerdezni megerteni a masikat. Illetve nem menekulni a csalodas elol hgy h masokkal szexchatelsz.

ápr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen ennyi eszed van? Mintha csak valami kis hülye kamasz fiú monológját olvastam volna. Szedd össze magad, legyél férfi, változz, amiben kell, ezt a lányt meg hagyd beken.


25N

ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

3

Itt szerinted a csak nem értett a pszichologiahoz? Ez a srác egy sétáló felkiáltójel. Inkább neki kellene egy kis onismeretet tanulnia, mert az láthatóan hiányzik.

ápr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy írták is előttem, éretlen vagy, az egész viselkedésed erről árulkodik. Volt egy normális lány az életedben, erre nem becsülöd meg.

Amúgy én azt mondom keresd meg, persze nem biztos hogy szóba fog veled állni.

ápr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak az hogy nincs ló esete. Most is ugyanugy zavarna a tapadása. Csak szakitások után valahogy elfelejtik.
ápr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Itt arról van szó, hogy a kerdezo azt hiszi, semmiben nem kell változnia, ez a csaj kenyelmes, mellette el lehetne lenni, ő lenne egy biztos pont.
ápr. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
85%

Ne keresd, Kérdezőkém.


Egy szégyentelenül hülye, jàtszmàzós kisgyerek vagy, szociàlis kézségek híjàn.


Anyàdék se szerettek, igaze?

ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó hát azért nem kell oltogatni. Nem vagyok gyerek max nem gondoltam át rendesen. Nekem sem tetszett sok dolog csak nem mondogattam neki, ne bántsam meg. Igazán járhatott volna pl kondiba ő is. Én nagyon szeretem az izmos csajokat, kondiban van egy pár. Nem volt kövér csak én nem szeretem a vastagabb combokat, max ha tömör izom. A hajszínét viszont szakítás után megváltoztatta ami kib@szott jól áll neki. Csak sajnálom , hogy nem előtte tette. Ja meg szeretek szoliba járni, meg a szemöldökömet igazítani. A szoli viszont nem tetszett neki. Mert hogy elrontom a bőröm. Azt közben csak heti 1 x megyek. Ő is mehetett volna mert fehér mint a hó. Na mindegy, szóval nekem se volt könnyű…
ápr. 10. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!