Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy legyek túl egy szakításon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl egy szakításon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4honapja ért véget a 6éves kapcsolatom.

Nemtudok túl lenni rajta minden ő ra emlekeztet folyton elsirom magam ha eszembe jut..mindent egyutt csinaltunk mindenben őt latom eleg egy zene vagy egy film es ujra osszetorok..együtt éltünk én haza költöztem anyamekhoz.

Én nem tudok róla le mondani..

Próbáltuk helyre hozni de nem ment .. mit tegyek hogy jobb legyen? Nem találom a helyem nélküle.. ő volt nekem az első.. eljegyzett azthittem ő volt a családom a biztonságom .. Nagyon nehéz meddig leszek így? Egy faluba élünk alig pár ház választ el minket.. Nagyon faj ezaz egész.. hogy felejtsem el? Jelenleg úgy érzem nekem senki más nem kell es nem tudnék mással lenni csak vele.. nektek hogy sikerült tovabb lépni?



márc. 31. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idővel, türelemmel és hasznos elfoglaltságokkal.
márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sport, tanulás, munka, szex
márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!