Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt maradnál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál egy olyan nővel, aki azt mondta tablettát szed,de teherbeesett, viszont hajlandó volt abortuszra menni?

Figyelt kérdés

Túl komoly nem volt, inkább barátság extrákkal kapcsolatnak mondanám. Viszont biztosrs mondta,hogy fogamzásgátlót szed, így elhagytuk az óvszert. Aztán előállt azzal, hogy terhes, de ő sem érti, hogyan. Azt hittem erre ment ki az egész, behúzott a csőbe. De mikor mondtam, hogy én minden áron abortuszt akarok, és semmiképpen nem fogom elismerni sajátomként a gyereket, beleegyezett az abortuszba, amin már túl is vagyunk.

Szóval lehet,hogy tényleg ártatlan a dologban és tényleg nem szándékosan hagyta ki a tablettát.

Szakítsnál vele végleg, vagy adnál még neki egy esélyt ?


ápr. 10. 16:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
97%

Az a nő még veled van? :O


Nyugodtan maradj vele szexre ha neki nem számít milyen köcsög vagy aki rögtön azt hiszi, hogy behúzták a csőbe.

De persze gumi nélkül jó volt belé dugni, mi? Attól nem félsz, hogy bármit elkaphatsz tőle? Fúh, de buta az a nő, hogy még veled van.

ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem akart csőbe húzni, de lehet egy balfsz aki nem tudja, hogyan kell normálisan szedni a gyógyszert, lehet elfelejtett egyet, lehet kihányta, antibiotikumot kellett szednie ami gyengíti a hatást vagy akármi.

Ne dugjatok inkább gumi nélkül, szerintem ez alap dolognak kellene lennie a komolytalan kapcsolatokban🤷‍♀️

ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
52%
Nem 2, alapnak kéne lennie az óvszernek és a tabiknak!
ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 Noren1989 ***** válasza:
46%

Ez a nő igazàból senkivel sincs.


Veled, és a lyuksogoraiddal sem.

ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
86%
100%-os védekezési mód nincs. Ha ezt nem fogod fel, inkább ne szexelj. Azt pedig felejtsd el, hogy rajtad múlik, hogy elismered-e az apaságot, mert ha a nő téged nevez meg, akkor te vagy az apa, maximum kérhetsz DNS-vizsgálatot, de ha az is igazolja, akkor semmit nem tudsz tenni, a gyerek felnőttkoráig köteles vagy gyerektartást fizetni. Ha pedig nem fizetsz, akkor behajtják rajtad.
ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 A kérdező kommentje:

Azért nem használtam gumit, mert tudtommal nem szexel mással rajtam kívül, betegsége nincs, a terhességre meg ott a fogamzásgátló.


#5, Nincs semmilyen gyerek,mert már megvolt az abortusz. (De ha nem megy abortuszra sem ismertem volna el - el megyek külföldre dolgozni és nem tudják behajtani).

ápr. 10. 17:06
 7/94 anonim ***** válasza:
84%
Szép terv, aztán haza se jöhetsz soha többet, mert már a reptéren várnának, hogy irány az adósok börije.
ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 A kérdező kommentje:

Haza se jöttem volna többet - de nincs semmilyen gyerek, vágod?


Ne arról fantáziáljatok már ami nincs, mert nem ez a kérdés.

ápr. 10. 17:10
 9/94 anonim ***** válasza:
81%

Aham, még véletlenül se azért nem használtál kottont mert úgy jobb. Egyébként furcsa de tényleg, hogy jóformán mindjárt teherbe esett.


De az még jobban, hogy annak ellenére, hogy elmondtad soha nem törődnél a gyermekkel, nem fizetnéd a gyerektartást ő akkor se szakította meg veled a "barátság extrákat" ami valójában szexkapcsolat hiszen egyáltalán nem tartod őt embernek csak ürítésre szolgáló tartálynak.


Most vagy szerelmes beléd, vagy hibás.


Egyik se jó lehetőség ha te magasról tojsz rá. Ki tudja mikor vágna vissza mérgében...

ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 A kérdező kommentje:

Nyílván jobb gumi nélkül. De ha fennáll a fertőzés vagy a terhesség esélye akkor nyílván használok. Itt nem állt fent egyik sem, hát nem használtam.


"Jóformán mindjárt teherbeesett" - 7 hónapja szexelünk.


Miért ne tartanám őt embernek azért mert nem akartam megtartani egy becsúszott gyereket?

ápr. 10. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!