Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakinek a gyerekvállalás kérdése miatt ment tönkre a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Pl. az egyik akart, a másik meg nem, de ha van olyan pozitív példa, ahol tudták megoldást találni a problémára, ami mindenkinek jó volt, az is érdekel, bár gondolom, ez a ritkábbik eset.

2020. aug. 14. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt csoporttársaméknál. 15-16 éves koruk óta együtt voltak, akkor még nem merül föl ez a téma. 30 felé közeledve viszont a srác szeretett volna gyereket, a lány nem. Más problémájuk nem volt, de emiatt szakítottak. A srácnak 5 éven belül lett 2 gyereke egy másik nővel, a csaj meg talált olyat, aki szintén nem akar.
2020. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk ez tisztázva volt a legelején.

Hogy akar e valamelyikünk gyereket vagy sem.


ÉN nem akartam, Ő sem akart egyáltalán soha.


Aztán 6 év után változtak az érzései, és még is szeretett volna...mert jajj olyan jó a kapcsolatunk minden olyan tökéletes stb stb...

Hát én viszont nem akartam.


Így véget ért.

34/f

2020. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze sok ilyen van.

Az én volt barátnőm sem akart, ez volt a gyújtpont, utána indultunk el lefelé a lejtőn. Szakítás lett a vége rövidesen

2020. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben nem tudom, hogy milyen megoldásra gondolsz, ami egyáltalán létezhetne. Nem lehet "csak egy kicsit" gyereket vállalni vagy megoldani, hogy csak az egyikőtöknek legyen gyereke (mármint lehet, csak érted :D nem együtt), ebben a kérdésben egyszerűen nem létezik kompromisszum. És igen, elég sok kapcsolat megy tönkre vagy amiatt, hogy nem egyeznek az elképzelések, vagy amiatt, hogy az egyik fél magára erőlteti a másik akaratát.
2020. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer hallottam olyan sztorit, hogy egy párkapcsolatban valaki nem akart gyereket, a másiknak meg nem volt annyira fontos a gyerekvállalás-téma, úgyhogy úgy döntött, a párja kedvéért le tud mondani róla. Viszont ha nekem nagyon erős meggyőződésem lenne akár a gyerek mellett, akár a gyerek ellen, picit lutrinak tartanám összejönni egy olyan emberrel, akinek nincs határozott állásfoglalása, mert mi van, ha pár év múlva lesz, és nem fog az enyémmel egyezni?


Sajnos ez egy olyan téma, amit jó előre tisztázni. Ahogy előttem is írták, fél gyereket nem lehet vállalni, vagy "csak egy kicsit" nem lehet gyereket vállalni, és arra sem lehet alapozni, hogy "majd a másik meggondolja magát", mert az esetek nagyon nagy százalékában ez nem történik meg.

2020. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!