Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után joga van tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után joga van tudni a terhességről? Elmondjam és hogyan?

Figyelt kérdés
Szakítottam 3 hete vele azóta nem keres és nem tudok vele kontaktolni. Felhívni nem akarom csak sms jöhet szóba. Találkozni sem tudunk mert külföldön van.

2017. márc. 24. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Mert szakitas utan nem o a gyerek apja?
2017. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt, hogy nem áll módomban megtartani és védekeztem. Sajnos fogamzásgátló mellett lettem terhes.
2017. márc. 24. 20:24
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

#2

Kérdező!

Ez esetben nem mondanám el neki.

Még az is lehet, hogy azt hinné, hogy így akarsz rá nyomást gyakorolni, hogy visszamenjen hozzád.

Ne bonyolítsd az életed!

2017. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem tartod meg, akkor teljesen felesleges elmondani (max. akkor van értelme, ha azt szeretnéd, hogy anyagilag szálljon be a költségekbe).
2017. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

Levelet nem tudsz neki írni rendeset? Nem tudod a címét?


Én férfi vagyok és tudni akarnám.

2017. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

#5

Ha nem akarja megtartani, akkor miért akarnád tudni?

- gyereket akarsz egy nőtől, akivel láthatóan minden kapcsolatot megszakítottál?

- odamész könyörögni, hogy tartsa meg? Miért?

- odamész, hogy elkísérhesd az abortuszra, hogy tényleg megcsináltatja e?


Tényleg nem kötözködni akarok veled, de kíváncsi lennék a szempontjaidra, hogy egy szakítás után (ami nagy valószínűséggel a nő hibájából történt, - ne haragudj Kérdező!) bejelentett terhesség (ami vagy igaz, vagy nem)

amit a nő nem akar megtartani, te miért érzed szükségét megtudni?

2017. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%

szal nem erőszak következménye a terhesség és nincs veszélyben sem a magzat sem az anya?

ja akkor te is arra a kiskapu indokra fogsz hivatkozni avagy lelki szociális ellehetetlenülést okozna a gyerek?

2017. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válászokat.

A szakítást ÉN mondtam ki és nem akarom ezzel se visszaszerezni vagy bármit elérni nála!!

Csupán véleményeket szeretnék hallani, mit gondoltok.

Az okát meg, hogy miért nem tartom meg nem szeretném itt indokolni.

2017. márc. 24. 22:17
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

#6 mert egy fontos dolog egy ilyen történés, hogy teherbe esett tőlem valaki. Amiket kérdezel azoknak itt semmi értelme, mert nem tudunk semmit a részletekről. De igen ez nyilván azt jelentené, hogy a fickónak lenne lehetősége reagálni erre (ha a kérdező úgy nem csinálja, hogy ne legyen).


Egy esetet tudok elképzelni, ahol talán nem akarnám tudni, ha iszonyatosan szét lennék így is törve és komolyan veszélyeztetne ez az info tovább. De véget ér ez a vészhelyzetem utólag akkor is szeretném tudni.

2017. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Én elmondanám neki, joga van tudni. Az, hogy mihez kezd az infóval az ő dolga.
2017. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!