Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adna okot a barátotok nagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna okot a barátotok nagyot mondósága a szakításra? Ha mondjuk beígéri,hogy ez és az lesz, hatalmas nagy lelkesedéssel,közben meg semmit nem tenne annak irányában,hogy elérje az adott célt? Ráadásul sorozatosan?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 16:26
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Szóval, h hazug?


Nagy dolgokban, vagy kicsikben?

ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bakker en is mindig mondom hogy kéne a nyelvvizsga de mégse haladok vele a munka mellett sehogy.

Sztem mindenkinek vannak céljai vágyai amiket felülírnak a hétköznapok vagy az hogy amugyis be van táblázva vagy az pihenni is akar, bármi.


Kerdezd meg az öregeket mit akartak fiatalon és mik azok amik még ma sincsenek meg.

ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nála a lustaság a fő gond,nem az idő.
ápr. 11. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Munka után? Vagy mikor lusta? Lefekvés elott?


Amugymeg ember tervez isten végez. Örök tv

ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Munka után nem hajlandó semmit csinálni, elvárja,hogy kiszolgáljam. Nem tudunk tatarozni, mert az én fizetésem kevés. Ő meg a végzettségével nem hajlandó olyan munkahelyre menni,ami tök jól fizetne amúgy..Bezengte nagy hangosan tavaly,hogy na ő majd szeptemberre keres nagyon jól fizető állást..és még most sem hajlandó..közben meg nyomorgunk a szuttyos undormány házában.
ápr. 11. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig nem költöztél el tőle...? Mire vársz?
ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ilyen. Már válófêlben vagyunk. Ne hagyd magad. Ha a kisujját sem mozdítja, akkor ha gond adódik a kapcsolatban, akkor nem fog beletenni mindent. Én megbocsátottam neki egy megcsalást, önvizsgálatot végeztem, dolgoztam a házasságunkon (van gyerek is), őszintén reménykedtem. Ő ígérgetett. Az lett az egésznek a vége, hogy belerokkantam és ígyis közölte, hogy a szeretőjével boldog. Kérlek, ne hagyd magad ennyire megalázni, mint én. Cseléd se legyél, mint én. Egyszerűen nem szabad beledögleni abba, hogy csak te teszel bármit is, a másik pedig csak tesz rá magasról.
ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell tatarozni,amikor szexelni is lehet? A hazimunkat le lehet am egyszeerusiteni . Takaritasra nincs szukseg.😂
ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó.Akkor te szeretsz retekben,koszban élni?
ápr. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!