Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas hátrány, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas hátrány, ha egy nő pattanásos?

Figyelt kérdés

Rajta vagyok a kezelésen, de nem megy olyan könnyen. Jelenleg az vagyok, pattanásos.

Lesminkelem, de azért valamennyire látni.

Nagyon tetszik valaki, aki egy jó pasi. Én is jó nő vagyok, ha nem nézzük a bőröm állapotát. Jó alakom van, és maga az arcberendezésem, szemeim szépek. A férfinak viszont tökéletes a bőre. Félek, hogy ez hátrány lehet, főleg, hogy a mi korosztályunkban (22, 24 év) már nem szoktak pattanásosak lenni az emberek.


ápr. 9. 11:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

[link]

Kb ilyen a helyzet. Nem én vagyok. Smink nélkül nem lépek ki, de ha összejövök valakivel, nyilván lemosom előtte.

ápr. 9. 12:13
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez még egyáltalán nem vészes.
ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%
A pattanás engem konkrétan nem zavarna, de az a "jó nő vagyok, szemeim szépek, arcberendezésem" sokkal taszítóbb.
ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem vészes. Bőrgyógyász, kozmetikus hamar helyre tudná hozni.
ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#3 miért taszító?

Az jobban tetszik, ha önbizalomhiányosan összehúzza magát egy nő, és azt mondja, hogy jaaaaj, de csúnya vagyok?

Mellesleg tisztában vagyok magammal. Tudom, hogy szép az arcom, jó az alakom, de csúnya a bőröm. Nem csak a rosszat kell észrevenni, hanem a jót is.

ápr. 9. 12:55
 6/35 A kérdező kommentje:
#4 járok mindkettőhöz évek óta. Szinten tartja.
ápr. 9. 12:56
 7/35 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom hormonálisan van.

Lehet fogamzásgátló helyre hozná, persze kérdés milyen lenne utána ha abbahagynád.

De amúgy ettöl ne legyen kevesebb önbizalmad. Nem vész. :)

ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
24%

Hát szerintem egyáltalán nincs önbizalmad ha ilyeneken agyalsz. Te csak nyugtatod magad azzal, hogy szépek az arcvonásaid és az alakod, de ennyi. Felszínesen tekintesz magadra és logikusan a férfiakra, vagy az említett férfira is. Pedig ha az a férfi szeret, tetszel neki akkor fogsz lemosott sminkkel is.

Nem vagy tisztában önmagaddal, a pozitív tulajdonságaiddal, a belső értékeiddel és hiába lesz veled a pasas tönkre fog menni a kapcsolat hiszen féltekén leszel a szebb bőrű nőkre, szebb arcú, alakúakra.

Először belülről tedd magad rendbe és csak aztán pasizz!

ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
8-as, nem gondolod, hogy kissé messzemenő következtetéseket vontál le abból, hogy 1 dologgal nem elégedett a külsejével kapcsolatban egy nő? Azért ne essünk már ennyire túlzásba, nem ismered a kérdezőt annyira, hogy ilyen megállapításokat tegyél.
ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
9# nem tűnt fel hogy itt ez a módi?😅 két mondatból diagnosztizálja mindenki a másikat hogy milyen ember
ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!