Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett mostanàban hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett mostanàban hatalmas divat Facebook-on szakítani?

Figyelt kérdés

Az összes baràtnőm, aki szakítani akart velem, mind netes formàban kérte, én voltam az, aki azt kezdeményezte, hogy zàrjuk le korrekt módon a dolgot, úgy, hogy szépen összeülünk és lezàrjuk. Nem egyedi dolog ez. Régen az SMS-ben szakítàs lehetett a divat, csak a Faceboook elterjedésével vàltozott az eszköz.


Jómagam egyébként teljesen kiàbràndultam a komoly kapcsolatokból. Eszemben sincs pàrkapcsolatban élni, inkàbb bulizok majd, és nőkkel mulatok.


Na de, ezt csak mellékesen jegyeztem meg. :D


Tehàt miért lett divat ez a netes/SMS-es szakítàs? A végtisztesség ennyire nem jàr a màsik félnek?


2019. máj. 5. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Kb. ennyit is értél nekik....
2019. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Így van, aki nem képes személyesen, annak ennyit értél. Egy nagy semmit. Szerintem ez kiábrándító, gyerekes.
2019. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan elítélem az ilyet, de valahol érthető.

Nyilván könnyebb így, nem kell látni a másikat, nem kell hallgatni a magyarázkodást stb. Akinek nem vagy fontos az nem fog erőlködni, hogy korrek módon szakítson.

Én egyszer szakítottam facebookon, az azért volt mert egyszerűen nem lehetett vele élőben semmit de semmit megbeszélni. Komolyan se vette, lekezelő volt vagy elviccelte. Már semmi türelmem nem volt hozzá, hogy eléálljak és 2 óráig magyarázzam neki, hogy tényleg vége van, és nem, nem én vagyok a hülye meg a hisztis. Össze se kell jönni ilyen emberrel azt aláírom, én voltam a barom de már semmi kedvem nem volt hallgatni a hülyeségét élőben. Mindig akkor volt ilyen "áhh a francba is, leírom neki facebookon mert tököm kivan már vele" amikor élőben már mindent megpróbáltam, dolgoztam azon, hogy elmondjam a problémáimat, megoldást találjunk de süket fülekre találtam. De azért mindig próbáltam korrekt lenni és erőt venni magamon még egy élő beszélgetésre.

De persze, van aki csak simán gerinctelen és a könnyebb utat választja ez nem kétséges.

A kedvenc ilyen sztorimat most láttam pár hónapja egyik ismerősömnél. A srác megjelölte valami szakítós mém alatt a csajt, és akkor ott kommentben kezdtek el veszekedni, hogy "Most tényleg vége van? Ennyit jelentek neked? Stb stb." Jót nevettem de ez azért szánalmas.

2019. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszariak konfrontálódni.

32/f

2019. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem divatról szól szerintem,mert nem lehet divat a stílustalanság! Többjüknek a protokollt sem tanítottak gyerekkorukban, és így később, ha tanították is, igényük sem volt arra hogy emberhez méltóan bánjanak ilyen helyzetekben a másikkal. Ez csak az egyik ilyen példa! Ne aggódj azért vannak még olyan emberek akikben alapból az érzés létezik, hogy emberszámba vegyen ilyen helyzetekben is!
2019. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy aljas, szemét világban élünk, ahol mindenki szarik a másikra, csak az számít, hogy neki legyen jó.
2019. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os Teljesen egyetértek. Nagyon rossz irányba tart a mai világ...
2019. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez életkor függő (is).

Mikor 14 voltam egy pasi nagyon igyekezett nálam. 2 hétig 'jártunk', de egyszerűen nem jött semmi a részemről. Sms-ben szakítottam anno, mert nem akartam újra könyörgést és boci szemeket... Nem éreztem jól magam tőle...

Később barátok lettünk. És mint barát nagyon szerettem az illetőt. És ennyi.

2019. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten össze lehet jönni valakivel lényegében látatlanban úgy , hogy napokig, vagy hetekig írogat az ember, akkor ezek szerint szakítani is lehet lényegében ugyanúgy..
2019. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy digitális világ függő világban élünk, azért. Pöts emberekből áll a többségi társadalom, és ez nem iskolázottság kérdése. Apátlan, anyátlan, hazátlan, gyökértelen emberek, 18 éves korukig sem láttak értelmes férfi-nő kapcsolati mintát, ott gebedtek 15 év óta a monitor előtt, a szocializáció, a viselkedési minták a fb-ról, az instáról, a hasonlóan debil osztálytársaktól, a trendi és kötelező "divat" irányzatokról ragadt meg a kicsi fejekben. Majd 18 éves koruk után nagykorúvá válva, mehet az önálló élet, követve az eddig megszerzett tanokat.


Van még ezek után kérdésed?

2019. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!