Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz, ha oda mennék dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha oda mennék dolgozni ahol az exem van vagy ahol a barátai?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ahol a barátai vannak ott már dolgoztam és 130%, hogy visszavenne a cég, és kellene hamar munka😃 Jóban voltunk ugyan de velük se tartom a kapcsolatot, szerintem furán néznének biztos, hogy mit keresek ott.

A másik meg nem konkrétan az exem munkahelye, de egy területen belül van több cég és oda is megfelelnék elméletileg és a fizetés is jó, de oda lehet nem hívnának be, de ha meg igen akkor lehet összefutnánk.

A régi munkahelyemre szívesebben mennék amúgy, rossz lelkiállapot miatt jöttem el régen, nem utáltam csak akkor ott sok volt. És pénzről van szó, szóval nem kellene azzal foglalkoznom, hogy kinek lenne kínos, nem?


ápr. 11. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem bonyolítanám fölöslegesen az életemet. Csaknis te jössz ki belőle rosszul.

Miért aláznád magad?

ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem semmi kínos nincs abban, ha olyan helyen dolgozol, ahol exed barátai is. Nagy ügy 🤷‍♀️

Én biztos visszamennék, ez nem tartana vissza.

ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem bonyolítás szerintem, hallok ennél bonyolultabb szitukról is. A barátaival nem is kézen fogva együtt dolgoznánk, másik csapatba akarok menni, csak találkoznánk gondolom néha egy köszönés erejéig. Szóval ha úgy van még bájcsevegni sem muszáj leállni. Bár tényleg jóban voltunk, együtt jártunk nyaralni éveken keresztül, nem csak felületesen ismertem őket. Gondolom ha elsőre akármit is gondolnának, az elmúlna, ha csak csinálom a dolgomat és nem próbálok visszafolyni a társaságba, nem?
ápr. 11. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem valahol szánalmas lenne hogy mentél egy nagy üres kört aztán megint ott vagy ahol a part szakadt.
ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát lehet, de annyira nem ritka, hogy emberek visszamenjenek a volt munkahelyükre, ha amúgy nem valami olyan indokkal távoztak. Engem pont elő akartak léptetni annó de annyira szar passzban voltam tényleg, hogy inkább felmondtam.🥲

Elküldtem nyilván sok helyre a CV-met, de amíg csak várok hetek óta mint egy hülye, addig is fogy a pénzem, ide meg egy holnapi telefonnal el tudnám intézni a dolgot és itt eleve tudom, mire számíthatok.

ápr. 11. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a mubkahelyet nézd a döntésnél. Azt, hogy szívesen dolgoznál-e ott, jó-e a fizetés, stb.

Az, hogy az exe vagy haverjai hol dolgoznak, azzal ne foglalkozz. A jó munkahely többet ér.

ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tiszta lelkiismerettel ajánlom, hogy menj vissza.

Az exed barátait úgy fogadd, úgy viselkedj velük szemben, mint a többi férfivel szemben viselkedsz. Ha köszönnek, fogadd el, ha megszólítanak nyugodtan válaszolj, de ne engedd, hogy előhozzák az exedet. Ne menj velük egyszerre a dohányzósarokba, cukrászdába stb.

ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha téged nem zaklatna fel, ha újra találkoznátok, akkor nem gáz a dolog. Nekem is van olyan exem, akinél egyáltalán nem zavarna, ha ugyanott melóznánk, meg olyan is, akit soha a büdös életbe nem akarok látni, nemhogy ugyanazt a munkahelyi levegőt szívni :D
ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!