Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Én szakítottam 9 év után a párommal mert nem volt köztünk szex (az ő oldaláról egészségügyi okok miatt ami sajna nem gyógyítható) plusz hogy is fogalmazzak.. egy házi cselédnek éreztem magam. Mindent én csináltam szó szerint...

Viszont együtt vettünk házat,meg amúgy rendes jó szívű ember,igaz nagyon makacs és önfejű sok minden volt az elmúlt 9 évben..

Elkoltoztem de legszivesebben hazamennek, itt ahol vagyok nem érzem magam otthon de tudom h semmi nem változna ha visszamennek.. Meg valahol nagyon sajnálom is őt...

Mikor múlik el az az érzés h vissza akarok menni?



ápr. 12. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel, foglald le magad.
ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és a soha között valamikor.
ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vissza akarok menni"

Szakítottál és eljöttél. Miből gondolod, hogy ezt vissza lehet csinálni?

Megvolt rá a jó okod - nem volt szex, és cselédnek érezted magad.

"tudom h semmi nem változna ha visszamennek.."

Akkor jól döntöttél.

"ahol vagyok nem érzem magam otthon" - Mit jelent számodra az otthon? Alakítsd ki, érezd jól magad otthon! Pl. meleg, világos, kényelmes, kuckó-sarok-fotel, színek, fények, dísztárgyak stb.

ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent uj helyet KB.1-2 év megszokni more azt érzed hogy az uj otthonod. Mi 15 év urán valtunk el,szinten nem volt SE szex SE érintések érzelemmentesen éltunk. Nagyon rossz volt. Ne félj az újtól, én bíztatlak. Higyj magadban a döntéseidben. A lezaras után mindig olyan szétesés érzése Jon. Néha inkabb visszaulne az ember a sza.ba, mert az új helyzet fura,ismeretlen,ijesztő...De idővel egyre jobb, az új élet lassan kialakul. Esélyt adtal magadnak,hozd ki belole a legjobbat. Akkor mulik el až érzés hogy visszamennél, amikor visszatalalsz onmgadhoz, a lelkedhez es ujra erősnek érzed majd magad. Sok sikert!
ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!